Piatok14. jún 2024, meniny má Vasil, zajtra Vít

ĎALŠIA TRAGÉDIA na koncerte! Fanúšička Robbieho Williamsa zomrela po nešťastnom páde

Robbie Williams Zobraziť galériu (2)
Robbie Williams (Zdroj: SITA)

SYDNEY - Austrálske turné britského speváka Robbieho Williamsa (49) sa začalo obrovskou tragédiou. Staršia žena totiž pri odchode zo štadióna nešťastne spadla a po nehode upadla do kómy. V pondelok však svoj boj o život prehrala. Jej smrť potvrdil aj jej syn, ktorý sa s ňou rozlúčil emotívnym statusom.

Vo štvrtok v Austrálii začalo turné Robbieho Williamsa s názvom Australian XXV, na ktoré sa tešilo veľké množstvo jeho fanúšikov. Prvý koncert sa konal v aréne Allianz Stadium v Sydney, avšak poznačila ho obrovská tragédia.

Robbie Williams
Zobraziť galériu (2)
Robbie Williams  (Zdroj: SITA)

Po koncerte totiž Robyn Hall, ktorá mala zrejme po 70-tke, nešťastne spadla a prepadla cez 6 radov sedadiel. Po nehode ju okamžite previezli do nemocnice, kde ju však museli uviesť do kómy. V pondelok však svoj boj o život prehrala.

K jej smrti sa na sociálnej sieti Facebook vyjadril aj jej syn, ktorý opísal ich výnimočný vzťah. „Slovami nedokážem vyjadriť, čo pre mňa mama znamenala. Moja najlepšia kamarátka už nie je medzi nami. Budem ťa navždy ľúbiť," napísal Michael.

 

I haven’t got the words to say what my mum meant to me taken from under me and my best friend is no longer with me and glen I love you for ever

Posted by Michael Hall on Saturday, November 18, 2023

K nešťastiu sa vyjadril aj organizátor, ktorý opísal, ako k nemu došlo. „Žena nepoužila schody, ale namiesto toho sa snažila prekročiť rad sedadiel. Pritom stratila rovnováhu a spadla. Je to veľmi smutné nešťastie a naše myšlienky sú s jej rodinou a blízkymi," povedal hovorca pre The Sydney Morning Herald.

V uplynulých dňoch rezonovali médiámi úmrtia dvoch fanúšikov hviezdnej Taylor Swift. 23-ročná Ane Clare Benevides Machad zomrela v dôsledku extrémych teplôt na zástvu srdca, o 2 roky staršieho Gabriela Milhomem Santosa dobodali lúpežní kriminálnici. 

Viac o téme: Robbie Williams
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu