Sobota9. december 2023, meniny má Izabela, zajtra Radúz

Veľký deň hviezdneho hudobníka (54): Po jeho boku nádherná žena (24) a... Fúha, deti ho brutálne prerástli!

Marc Anthony Zobraziť galériu (5)
Marc Anthony (Zdroj: SITA)

LOS ANGELES - Dostalo sa mu veľkej pocty. Meno amerického speváka Marca Anthonyho (54) je od včerajšieho dňa zvečnené na hollywoodskom chodníku slávy. Na tejto výnimočnej udalosti samozrejme nechýbala ani jeho rodina. Okrem krásnej manželky - modelky Nadie Ferreira (24) mu robili spoločnosť aj jeho dvaja synovia Cristian (22) a Ryan (19). Pozrite sa, ako slávneho otca prerástli!

Pre Marca Anthonya je tento rok dozaista jedným z najlepších v jeho živote. Vo februári sa totiž oženil s modelkou Nadiou Ferreira, s ktorou sa im v máji narodilo ich prvé spoločné dieťatko. Radostné správy však týmto pre hudobníka neskončili. 

Okrem súkromného života sa mu totiž darí aj v tom pracovnom. Včera totiž na známom hollywoodskom chodníku slávy pribudla hviezda s jeho menom. 

Túto príležitosť si samozrejme nenechala ujsť ani jeho rodina na čele so spomínanou Ferreira, ktorá po boku svojho manžela doslova žiarila. Okrem nej sa tohto slávnostného momentu zúčastnili aj ďalšie slávne tváre, z ktorých najviac zaujal bývalý futbalista a Anthonyho dlhoročný priateľ David Beckham.

Nadia Ferreira, Marc Anthony
Zobraziť galériu (5)
Nadia Ferreira, Marc Anthony  (Zdroj: SITA)

Marc Anthony, David Beckham
Zobraziť galériu (5)
Marc Anthony, David Beckham  (Zdroj: SITA)

Okrem nich však upútal aj zvyšok umelcovej rodiny. Svojho otca prišli podporiť aj jeho dvaja synovia Cristian a Ryan, ktorí poriadne prekvapili svojou výškou. Keď sa totiž postavili k spevákovi, tak sa jasne ukázalo, ako veľmi už svojho otca prerástli a veľkú časť pozornosti si tak chlapci ukradli pre seba.

Ryan Muniz, Marc Anthony
Zobraziť galériu (5)
Ryan Muniz, Marc Anthony a Cristian Muniz  (Zdroj: SITA)

Marc Anthony sa stal prvýkrát otcom v roku 1994, kedy mu dcéru Arianu priviedla na svet jeho vtedajšia partnerka Debbie Rosado. Tá mu o rok neskôr porodila aj syn Chasea. Druhá manželka Dayanara Torres mu porodila spomínaných Christiana a Ryana. Vo februári 2008 sa jeho potomstvo rozrástlo o dvojičky Maximillana a Emme, ktoré mu porodila tretia manželka - Jennifer Lopez. No a v máji mu Nadia Ferreira porodila ďalšieho chlapca.

Viac o téme: Marc Anthony
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu