Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Krásna moderátorka (41) bojuje s RAKOVINOU KOŽE: Ukázala zjazvený chrbát!

Galéria fotiek (2)
Zdroj: pixabay.com

LOS ANGELES - Svoj boj nevzdáva! Teddi Mellencamp (41) sa najskôr zviditeľnila ako moderátorka i účastníčka obľúbenej reality šou Skutočné paničky z Beverly Hills. Minulý rok jej však lekári diagnostikovali rakovinu kože. Hoci to počas Vianoc vyzeralo tak, že sa ochorenie podarilo včas podchytiť, dnes je všetko inak!


Ako Teddi svojím priaznivcom na sociálnej sieti Instagram prezradila, nedávno absolvovala pravidelnú prehliadku u odborníkov. „Moji lekári považovalo za nutné urobiť biopsiu na troch nových miestach,” prezradila kráska, ktorá ukázala aj svoj zjazvený chrbát. 

Niekdajšia moderátorka tiež spozorovala, že na krku má hrčku. „Môj strach ma samozrejme prevalcoval. Toho miesta som sa dotkla najmenej 303-krát. V deň stretnutia som predpokladala, že to nič nebude, ale ultrazvuk vyšiel nejasne,” dodala. 

Napriek nepriaznivým novým skutočnostiam však plavovláska neklesá na duchu. „Snažím sa zostať pozitívna. Ak to, že o tom hovorím verejne, zachráni čo i len jedného človeka, ktorý si prechádza tým, čo ja, tak to stojí za to,” uzavrela. 

Teddi Mellencamp
Galéria fotiek (2)
Teddi Mellencamp
Zdroj: profimedia.sk

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články