Pondelok, 8. august 2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra.

Televízna hviezda (†40) prehrala boj s RAKOVINOU: TOTO sú jej POSLEDNÉ SLOVÁ!

Deborah JamesGaléria fotiek (3)
Deborah James
Zdroj: Instagram D.J.

LONDÝN - Rodina oznámila tú najsmutnejšiu správu! Moderátorka a hviezda televízie BBC Deborah James odišla na večnosť. Rakovinu hrubého čreva jej diagnostikovali v roku 2016 a odvtedy so zákernou chorobou zvádzala statočný boj. Nedávno jej lekári oznámili, že jej už viac pomôcť nedokážu a prešla do paliatívnej starostlivosti. V utorok, obklopená tými ktorých milovala, naposledy vydýchla...


„S hlbokým zármutkom vám oznamuje smrť Deborah James. Najúžasnejšej manželky, dcéry, sestry a mamičky. Zomrela dnes v pokoji, obklopená svojou rodinou,” znie úvod toho najsmutnejšieho oznamu. 

Deborah počas svojho ťažkého boja myslela aj na iných. Bola inšpiráciou pre mnohých, podporovala charitatívne projekty a hovorila o veciach, ktoré sú pre mnohých tabu. „Aj v tých najnáročnejších chvíľach bolo jej odhodlanie vyzbierať peniaze a zvýšiť povedomie o rakovine inšpirujúce,” pokračovala rodina vo svojom vyhlásení na Instagrame, kde niekdajšiu televíznu hviezdu followuje milión priaznivcov. 

Na záver po dohode s Deborah zverejnili aj jej posledný odkaz svetu: „Nájdite spôsob, ako si užívať život, riskujte, hlboko milujte, neľutujte a vždy majte nádej. A napokon, kontrolujte svoje hovienka. Mohlo by vám to zachrániť život.” 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články