Utorok, 24. máj 2022. Meniny má Ela, Vanesa, zajtra Urban.

Paparazzi FOTO odhaľujú KRUTÚ pravdu: ŠIESTY ROZVOD sexbomby Pamely Anderson!

Pamela AndersonGaléria fotiek (8)
Pamela Anderson
Zdroj: SITA

MALIBU - Nájde niekedy toho pravého?! Sexbomba Pamela Anderson (54) bola snom mnohých mužov. V láske však má očividne veľkú smolu. Len 13 mesiacov po poslednej svadbe sa totiž opäť rozvádza.


Keď sa v médiách objavili správy, že Pamela Anderson sa cez Vianoce v roku 2020 v tajnosti vydala, viacerých to poriadne zaskočilo. Svoje "áno" povedala Danovi Hayhurstovi, s ktorým prežívali lásku ako vystrihnutú z romantického filmu. Dan totiž pred tým pôsobil ako ochrankár slávnej herečky. 

Paparazzi FOTO odhaľujú KRUTÚ
Galéria fotiek (8)
Pamela Anderson bola bláznivo zamilovaná do svojho ochrankára Dana, za ktorého sa na Vianoce v roku 2020 vydala.
Zdroj: itv

Danova bývalá partnerka nenechala na hrdličkách nitku suchú. Sexbombu obvinila z toho, že im rozbila rodinu. Spolu s Danom sa totiž starali o jej jedno i jeho dve deti. Spočiatku sa na Pamelu sťažoval, že je zlá šéfka. Po istom čase však svojej partnerke oznámil, že sa do slávnej herečky zamiloval. Odsťahoval sa ku nej a na Vianoce sa tajne zosobášili. 

„Som presne tam, kde chcem byť. V náručí muža, ktorý ma miluje. Každý, koho poznáme, z nás má radosť,” uviedla v televíznom rozhovore krátko po svadbe Anderson. 

Paparazzi FOTO odhaľujú KRUTÚ
Galéria fotiek (8)
Paparazzi zábery prezrádzajú, že láska v prípade tejto dvojice je už minulosťou.
Zdroj: profimedia.sk

Od tajnej svadby prešlo zhruba 13 mesiacov a láska tejto dvojice je zdá sa minulosťou. Hovorca herečky pre magazín People potvrdil, že sa Pamela a Dan rozišli. V médiách sa už dokonca objavili aj správy, že blondínka podala už aj žiadosť o rozvod. 

Paparazzi zábery, ktoré sa bulvárnym fotografom podarilo urobiť zhurba pred týždňom, už naznačovali, že v prípade tejto dvojice to nie je až také ružové. Herečka a jej manžel boli spolu venčiť svojho štvornohého miláčika. Pamela pôsobila strhane a Dan v podstate väčšinu času pozeral do mobilu. 

Týchto mužov Pamela Anderson kedysi milovala

Pamela Anderson sa 24. decembra 2020 vydávala už po šiestykrát. V rokoch 1995-1998 bol jej manželom Tommy Lee, s ktorým má synov Brandona a Dylana. Za Kida Rocka sa vydala v roku 2006. O rok neskôr však už prišiel rozvod a oženil sa s ňou Rick Salomon. Zaujímavé je, že dvojica sa potom zosobášila aj v roku 2014. V oboch prípadoch však ich manželstvo trvalo len zhruba rok. Najkratšie - 12 dní bola začiatkom roka 2020 manželkou Jona Petersa.

VIDEO: Pamela Anderson a jej ešte stále zákonitý manžel na prechádzke s ich psom.

Paparazzi FOTO odhaľujú KRUTÚ pravdu: ŠIESTY ROZVOD sexbomby Pamely Anderson!

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články