Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Gottová sa tajne vydala: Toto je jej nový manžel!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: pixabay.com
23.11.2021 10:30

PRAHA - 1. októbra sme si pripomenuli druhé výročie úmrtia Karla Gotta. Mnohí na neho so slzami v očiach spomínajú aj vďaka dokumentu Karel, ktorý mal premiéru len nedávno. V rodine českého Slávika však majú teraz radostnú novinu. Jeho dcéra Lucie sa opäť vydala.


V roku 2008 sa druhá najstaršia dcéra Karla Gotta vydávala prvý raz. S manželom Janom Kovaříkom bola vyše 12 rokov a majú spolu dvoch synov. Potom však došlo k rozvodu. 

Staršie dcéry Karla Gotta - Dominika a Lucie
Gottová sa tajne vydala:
Zdroj: Facebook K.G.

V čase, keď sa prevalilo, že tento vzťah krachuje, sa už hovorilo o novom mužovi v Luciinom živote. Blondínka sa na sociálnej sieti zahľadela do Lukáša, ktorý je o 5 rokov mladší. 

Teraz ho priviedla aj na premiéru filmu o svojom otcovi. Do spoločnosti sa vybrali aj s Luciinými synmi a pôsobili ako jedna veľká šťastná rodina. A to vtedy ešte nikto netušil, že sa schyľuje k svadbe! Aktuálne denník Blesk priniesol informáciu, že párik je už pár dní zosobášený. 

Gottová sa tajne vydala:
Zdroj: Profimedia

Obrad prebehol 19. novembra a Gottova dcéra sa teraz volá Valčíková. Na sociálnej sieti to prejavila celkom vtipným spôsobom, keď si zmenila meno na Lucie Waltz (anglicky valčík, pozn. red.). 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články