Pondelok, 6. december 2021. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Táto herečka pobláznila Slovákov: Dnes je z nej iná žena a... Fíha! Nečakaná novina

Zdroj: pixabay.com
06.04.2021 20:00

TURECKO - Krásne prekvapenie! Meno Bergüzar Korel (38) je dobre známe najmä Slovákom ktorí obľubujú telenovely. Počin Tisíc a jedna noc sa totiž v našej krajine tešil veľkej obľube. Kráska, ktorá v ňom stvárnila legendárnu Šeherezádu, je dvojnásobnou mamičkou a v uplynulých dňoch oznámila fanúšikom prekvapivú novinku.


VIDEO: Keď Onur a Šeherezáda zavítali v roku 2011 na DOD do Markízy, vyvolali hotové šialenstvo. 

Milovali sa nielen pred kamerami! Reč je o dvojici Bergüzar Korel a Halit Ergenç, ktorí v telenovele Tisíc a jedna noc stvárnili Šeherezádu a Onura. Seriál vyvolal v našich končinách značný ošiaľ. Jeho následkom bolo i to, že niektorí rodičia dali svojim deťom meno po ústredných postavách. 

Onur a Šeherezáda počas návštevy Slovenska v roku 2011.
Deň otvorených dverí v
Zdroj: Topky.sk

Bergüzar a Halit spečatili svoju lásku svadbou v roku 2009. Spolu majú 11-ročného syna Aliho, ku ktorému v marci minulého roka pribudol bratček Han.

Ako herečka najnovšie na sociálnej sieti oznámila, ich rodinka sa čoskoro rozrastie. Necelý rok od pôrodu syna totiž nosí pod srdcom svoje tretie dieťatko. Radostnú novinku oznámila v súvislosti s tým, že pôvodne sa po trojročnej pauze mala vrátiť pred televízne kamery. „Skôr, než sme začali nakrúcať, tak som zistila, že som tehotná. Bolo to pre nás veľké prekvapenie,” uviedla seriálová Šeherezáda. Či dvojici ku dvom synom pribudne dcéra, zatiaľ nevedno.

FOTO: Takto momentálne vyzerá seriálová Šeherezáda - Bergüzar Korel.


Galéria

Onur a Šeherezáda počas Bergüzar Korel a Halit Bergüzar Korel ako Šeherezáda Bergüzar Korel a Halit Bergüzar Korel a Halit

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, Ján Zemiar;
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články