Štvrtok, 28. október 2021. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Bolestivý pohľad na hviezdu (44) Tisíc a jednej noci: FOTO Kvôli rakovine prišla o vlasy!

Canan Ergüder si v Tisíc a jednej noci zahrala potvoru Edu.
Canan Ergüder si v Tisíc a jednej noci zahrala potvoru Edu.
Zdroj: Star Tv
14.10.2021 20:00

ISTANBUL - Turecká telenovela Tisíc a jedna noc pred 13 rokmi pobláznila celé Slovensko. Jednou z herečiek bola aj Canan Ergüder (44), ktorá v nej stvárnila potvoru Edu. V sukromnom živote je však sympatickou mamičkou 4-ročného synčeka Demira. Ich rodinku však na jar zasiahla krutá správa - herečka bojuje s rakovinou prsníka. Na sociálnych sieťach zverejnila fotku bez vlasov.


Hoci v seriáli Tisíc a jedna noc stvárnila menšiu postavu, v rodnom Turecku je Canan Ergüder veľkou hviezdou. Aktuálne však všetky jej pracovné aktivity museli ísť bokom. Šarmantná plavovláska totiž od jari bojuje so zákernou rakovinou prsníka. 

Vážnej diagnóze však statočne čelí a rozhodne sa jej nemieni podvoliť. Za sebou má už viacero chemoterapií, ktoré sa podpísali aj na jej vzhľade. Kvôli náročnej liečbe jej začali vypadávať vlasy a dnes ich má jemné a kratučké. Aj tento účes však usmievavej žene veľmi pristane. 

Herečka sa v minulosti pýšila hustou hrivou.
Bolestivý pohľad na hviezdu
Zdroj: Star Tv

Hlavné je, aby sa čo najskôr vyliečila a vlasy časom narastú. Najväčšou oporou v týchto chvíľach sú je manžel Kenan Ece a 4-ročný synček Demir, ktorí ju zahŕňajú láskou. Prajeme veľa síl v boji s chorobou a skoré uzdravenie!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Canan Ergüder si v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články