Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Rúško pod bradou, prsia na voľno: Takto kočíkuje promi mamina!

Katy Perry
Katy Perry
Zdroj: SITA
28.02.2021 11:00

HAVAJ - Ako mnohé iné smrteľníčky! Katy Perry (36) a Orlando Bloom (44) sa aktuálne nachádzajú na Havajských ostrovoch, kde si užívajú chvíle oddychu. Prominentný pár sa nevyhol pozornosti paparazzov a v médiách sa už objavili ich fotky z pláže. Bulvárnych fotografov mala slávna speváčka v pätách, aj keď sa vybrala na prechádzku s milovanou dcérkou.


Speváčka Katy Perry sa netajila tým, že keď sa v minulosti s hercom Orlandom Bloomom rozišli, bola nešťastná. V tom čase sa jej príliš nedarilo ani po pracovnej stránke. Umelkyňa podľa vlastných slov dokonca uvažovala nad samovraždou. 

Dvojica si k sebe opäť našla cestu a zasnúbili sa. V auguste minulého roka sa im narodila dcérka, ktorej dali meno Daisy Dove. Slávna speváčka nepatrí medzi hviezdne maminy, ktoré sa ukazujú len v dokonalom svetle. Pár dni po pôrode bez okolkov pridala na Instagram fotku, ktorú by mnohé ženy nemali odvahu zverejniť. 


Šokujúca FOTO slávnej speváčky pár dní po pôrode: Preboha! Fakt TOTO dala na internet?


Promi rodičia si aktuálne užívajú relax a oddych na Havajských ostrovoch. Mnohé celebritné krásky aj v takýchto chvíľach dbajú o to, aby vyzerali ako zo žurnálu. Katy veru nie. Dokazujú to paparazzi zábery z prechádzky. Speváčka mala na hlave šiltovku s nápisom MAMA, tepláky a tielko, pod ktoré si nedala podprsenku. Rúško doma nenechala, avšak nemala ho nasadené na tvári, ale zosunuté pod bradou. 

Celebritná mamina Katy Perry na prechádzke.
Katy Perry
Zdroj: profimedia.sk

Katy Perry počas prechádzky.
Rúško pod bradou, prsia
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, Instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články