°C

Piatok, 5. marec 2021. Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav.

Slávny raper na večeri s modelkou: Ehm! Servírovala mu svoje prsia

Dr. Dre
Dr. Dre
Zdroj: SITA
13.02.2021 20:00

LOS ANGELES - Vedel sa sústrediť na jedlo?! Raper Dr. Dre (55) je dobre známy nielen fanúšikom tohto štýlu, ale aj bulvárnym fotografom. Tých mal nedávno v pätách, keď sa vybral na večeru. Spoločnosť mu robila neznáma slečna, ktorá outfitom vyrazila dych zrejme viacerým.


V lete minulého roka šokovali verejnosť správy o tom, že sa Andre Romelle Young, známy pod umeleckým menom Dr. Dre, rozvádza. O rozvod požiadala jeho manželeka Nicole Young. Dvojica mala svadbu v roku 1996 a umelec o svojej žene hovoril ako o prvej veľkej láske. Majú spolu dcéru Truly, syna Truica a pred svadbou nepodpísali žiadnu predmanželskú zmuvu. Majetok rapera siaha do výšky 800 miliónov dolárov.

Dr. Dre s manželkou a dcérou na módnej šou začiatkom minulého roka.
Dr. Dre
Zdroj: SITA

Dôvod, prečo Nicole podala žiadosť o rozvod nie je známy. Raper svojej manželke bežne vyznával lásku aj na sociálnych sieťach. Začiatkom tohto roka bol Dr. Dre hospitalizovaný kvôli krvácaniu do mozgu. 

Pred pár dňami sa ho paparazzom podarilo zvečniť cestou na večeru. Spoločnosť mu robila neznáma, viditeľne mladšia žena. Tá zaujala hádam každého. Na sebe totiž mala výrazný nohavicový komplet. Pozornosť však pútala najmä tým, že vršok mala rozpnutý a každému sa tak naskytol pohľad na jej prsia v čipkovanej podprsenke. 

Dr. Dre si vyšiel na večeru s neznámou slečnou.
Dr. Dre
Zdroj: profimedia.sk

Spomínaná slečna outfitom rozhodne zaujala.
Dr. Dre
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Dr. Dre Dr. Dre Dr. Dre s manželkou Dr. Dre Dr. Dre Dr. Dre

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články