Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Šokujúce zistenie o hviezde SuperStar: Má s ním dieťa, ale... To vážne?!

Monika Bagárová s partnerom a dcérkou
Monika Bagárová s partnerom a dcérkou
Zdroj: Instagram MB
26.01.2021 16:00

PRAHA - Monika Bagárová sa v SuperStar ukázal najprv ako súťažiaca, potom ako porotkyňa. A práve vtedy tesne pred finále porodila svoju dcérku Rumiu. S priateľom je už dva roky, ich dcérka má už osem mesiacov a... Brunetka sa ešte stále osobne nestretla s rodičmi svojho partnera.


Koncom roka 2018 sa prevalilo, že speváčka Monika Bagárová chodí so zápasníkom Makmudom Muradovom. Dvojica bola veľmi rýchlo presvedčená, že k sebe jednoducho patria a začali plánovať bábätko. 

Česká speváčka našla lásku
Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Ich dcérka Rumia prišla na svet koncom mája 2020. Meno dostala po Makmudovej mame, zaujímavé však je, že Monika sa so svojou potenciálnou svokrou doteraz nestretla! 

Vyplynulo to z jej odpovede v instagramovej výzve Pravda alebo lož. Jeden z fanúšikov totiž nadhodil práve tému, že Bagárová ešte nikdy nevidela Muradových rodičov. A brunetka to označila za pravdivú informáciu. „Nikdy som ich nevidela osobne. Ale sme veľmi často v kontakte a voláme si cez FaceTime. Až situácia dovolí, tak si konečne popestujú a pomaznajú svoju vnučku,” uviedla Monika. 

Šokujúce zistenie o hviezde
Zdroj: Instagram MB

Makmud je rodák z Uzbekistanu a zrejme chcel nejaký čas počkať, kým svoju priateľku predstaví rodičom. Lenže potom prišla pandémia a všetky cestovateľské plány boli odložené. 


Galéria

Monika Bagárová s partnerom Česká speváčka našla lásku

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články