Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Markizácka porotkyňa pozitívna na koronavírus: Doma má len 5-mesačné bábätko!

Monika Bagárová je pozitívna na koronavírus. Doma má 5-mesačné bábätko.
Monika Bagárová je pozitívna na koronavírus. Doma má 5-mesačné bábätko.
Zdroj: Instagram MB
29.10.2020 12:01

PRAHA - Neobišlo to ani ju... Česká republika aktuálne patrí k európskym krajinám, ktoré sú na tom v rámci boja proti koronavírusu najhoršie. Niet sa teda čo čudovať, že aj stále viac známych tvárí hlási pozitívny výsledok testu. Najnovšie aj porotkyňa SuperStar Monika Bagárová oznámila, že je chorá. A nie je jediná z rodiny!


Koronavírus sa nekontrolovateľne šíri a má ho už aj Monika Bagárová. „Tak bohužiaľ aj ja som pozitívna na Covid-19,” oznámila dnes na sieti Instagram mamička päťmesačnej dcérky. 

Markizácka porotkyňa pozitívna na
Zdroj: Instagram MB

Našťastie Monike choroba stále dovoľuje starať sa o svoj malý poklad. „Nemám žiadny ťažký priebeh a vďakabohu Ruminka sem-tam iba zakašle, inak sa smeje a je stále veselá,” informovala speváčka s tým, že v prvých dňoch bola veľmi unavená a bolela ju hlava. „Dnes už necítim chuť ani čuch,” dodala. 

Nie je však jediná z rodiny, kto chytil koronavírus. „Sme doma v karanténe a je nám smutno za ocinkom, ktorý je na tom rovnako, ale bez príznakov vo Vegas. Verím, že to všetko zvládneme a bude nám všetkým zase fajn,” ukončila svoj príspevok. Želáme skoré uzdravenie. 

Markizácka porotkyňa pozitívna na
Zdroj: Instagram MB


Galéria

Monika Bagárová je pozitívna Monika Bagárová s partnerom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články