°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Tehotná speváčka ukázala poriadne veľké brucho: Už odmieta chodiť medzi ľudí!

Paloma Faith
Paloma Faith
Zdroj: SITA
13.01.2021 22:00

LONDÝN - Speváčka Paloma Faith (39) nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko. Bez okolkov a tajností priznáva, že tehotenstvo sa podarilo vďaka umelému oplodneniu. Známa speváčka sa v týchto dňoch podelila s fanúšikmi o fotky svojho veľkého bruška. A zároveň priznala obrovské obavy...


Paloma Faith je anglickou speváčkou, ktorá má na konte aj niekoľko hudobných ocenení a jej poznávacím znamením je výstredný imidž. Verejnosť šokovala napríklad vtedy, keď partnerovi Leymanovi Lehcine pred štyrmi rokmi porodila dieťatko, ktoré vychovávajú bez určenia pohlavia.   

Aj keď bol pôrod dieťatka náročný a napokon prišlo na svet cisárskym rezom, Paloma sa netají túžbou mať viacero detí. Po viacerých neúspešných pokusoch sa jej za pomoci odborníkov podarilo otehotnieť a ďalšie dieťatko by mala priviesť na svet už čoskoro. 

Že sa termín pôrodu blíži, prezrádzajú aj fotky, ktoré v uplynulých dňoch zverejnila na Instagrame. Paloma zároveň priznala obrovské obavy. Dôvodom je situácia spojená s koronavírusom. Speváčka sa o svoje nenarodené dieťatko veľmi bojí a dokonca zvažuje, že do pôrodu už radšej zostane doma. „Neviem prestať myslieť na to obrovské úsilie, ktoré sme vynaložili, aby sme mali dieťatko. Zároveň cítim aj zodpovednosť nielen za bábätko v brušku, ale aj za naše 4-ročné dieťa,” napísala k fotke Paloma, ktorá sa tiež obáva pobytu v nemocnici. 

Pod príspevkom sa objavili komentáre plné podpory. A mnohé budúce mamičky sa tiež netajili tým, že prežívajú podobné pocity. Nuž, ostáva len dúfať, že všetko dobre dopadne...

Speváčka Paloma Faith má už takéto veľké bruško.
Paloma Faith
Zdroj: Instagram

.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články