°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Zásnuby so zajačikom: Česká sexbomba (47) sa ide vydávať!

Alice Bendová sa bude vydávať.
Alice Bendová sa bude vydávať.
Zdroj: Instagram AB
13.01.2021 10:30

PRAHA - Na svadbu nikdy nie je neskoro! Herečka Alice Bendová (47) už raz vydatá bola, a tak sa do svadby nehrnula. Aspoň tak zneli jej vyjadrenia kedysi... Teraz je však šťastím bez seba, že ju partner Michal (34) požiadal o ruku.


Alice Bendová je známa z filmov ako Kajínek alebo Kameňák. Nahota jej nie je cudzia pred kamerami, ani na sociálnych sieťach... 

Zásnuby so zajačikom: Česká
Zdroj: Instagram A.B.

A fanúšikovia zrejme dúfajú, že ich o takéto zábery neochudobní ani ako vydatá pani. Práve v týchto dňoch totiž herečku požiadal jej mladší partner o ruku. „Ja mám rada teplo, takže si to necháme až na letné mesiace,” vyjadrila sa k termínu svadby na sieti Instagram. 

Zaujímavé je, že oznámenie o zásnubách začalo slovami: „To ti to trvalo, ty môj hlupáčik.” Pred pár mesiacmi sa pritom Alice vyjadrila, že svadbu ku šťastiu vôbec nepotrebujú.

Zásnuby so zajačikom: Česká
Zdroj: Instagram AB

Bendová už raz vydatá bola, 10 rokov strávila v manželstve s hokejistom Václavom Bendom. Keď sa ich vzťah skončil, obaja tvrdili, že na vine je nevera toho druhého. V čase, keď sa ich rozvod prevalil, už Alice začala žiť s aktuálnym partnerom, sú spolu vyše 8 rokov. 


Galéria

Alice Bendová sa bude

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články