°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Vypadnú vám oči z jamiek! Slávna diablica (55) a jej sestra (57) pózovali bez šiat

Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley
Zdroj: SITA
01.12.2020 17:00

LONDÝN - Neuveriteľné! Aj vy ste si pri pohľade na Elizabeth Hurley (55) pretŕčajúcu sa v bikinách hovorili, že tá ženská musí mať zmluvu s diablom? Keď zbadáte fotku, ktorú herečka aktuálne zverejnila na Instagrame, bude vám jasné, že za mladistvý vzhľad a bezchybné krivky vďačí tiež genetike. Pozrite sa, jej sestra je veľká fešanda!


Vek je len číslo! Táto veta rozhodne platí v prípade herečky Elizabeth Hurley, ktorá sa zviditeľnila napríklad účinkovaním vo filmoch Zmluva s diablom, Austin Powers, Slúžiť Sáre, Americký Casanova, či vzťahom s populárnym Hughom Grantom. Slávna kráska sa aj s pribúdajúcimi rokmi udržiava v skvelej kondícii a na 55 rokov rouhodne nevyzerá. 

A vyzerá to tak, že Elizabeth nie je jedinou kráskou v rodine. Rovnako šarmantná a očarujúca je aj jej o dva roky staršia sestra Kate. Dôkazom je fotka, ktorú herečka v týchto dňoch zverejnila na sociálnej sieti Instagram. Sestry na nej pózujú odeté len v úsporných bikinách a hrdo predvádzajú svoje bezchybné figúry. 

„Ó môj Bože! A to som si myslel, že ty nemáš konkurenciu. Ste krásne! Pokojne nám svoju sestru ukazuj aj častejšie,” znie jeden z mnohých ospevných komentárov. Spomínaný záber vznikol ešte v lete počas lockdownu a obe dámy pózujú v bikinách z herečkinej kolekcie. Nuž, lepšie modelky by zrejme ani nenašla. Čo poviete?!

Elizabeth Hurley a jej sestra Kate vyzerajú v bikinách fantasticky.
Elizabeth Hurley
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články