Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Žena známeho komika vyrazí dych aj vám: Pár dní po pôrode FOTO v plavkách!

Kevin Hart s manželkou Eniko
Kevin Hart s manželkou Eniko
Zdroj: SITA/AP/Danny Moloshok
19.10.2020 21:45

LOS ANGELES - Akoby ani nebola tehotná! Komik Kevin Hart (41) má po svojom boku krásnu manželku Eniko (36), ktorá mu koncom septembra porodila dcérku Kaori Mai. Fanúšikovia atraktívnej tmavovlásky dobre vedia, že pravidelnému pohybu a cvičeniu sa nevyhýbala ani počas tehotenstva. V týchto dňoch sa na sociálnej sieti Instagram pochválila fotkou v plavkách a pri pohľade na ňu nik neskrýva nadšenie.


Kevin Hart je už pár dní štvornásobným otcom. S prvou manželkou Torrei majú 15-ročnú dcéru Heaven a 12-ročného syna Hendrixa. Krásnu Eniko si vzal za ženu v roku 2016, o dva roky neskôr sa im narodil synček Kenzo, ku ktorému pred pár dňami pribudla sestrička.  

Novopečená mamička popri povinnostiach stíha byť aktívna aj na sociálnych sieťach. S followermi sa dokonca podelila o fotku, na ktorej pózuje v plavkách. „Wau, ty si niekedy bola vôbec tehotná? Neuveriteľné!” znie jeden z mnohých ospevných komentárov. 

Eniko Hart zverejnila pár dní po pôrode fotku v plavkách.
Eniko Hart
Zdroj: Instagram
 

Eniko sa cvičeniu nevyhýbala ani počas tehotenstva. Na Instagrame bežne zverejňovala zábery, na ktorých okrem veľkého bruška predvádla aj rôzne cviky. Aj keď sa názory verejnosti pri tom výrazne líšili, tmavovláska si z toho ťažkú hlavu nerobila. 

Eniko Hart cvičila aj počas tehotenstva.
Eniko Hart
Zdroj: Instagram

Eniko Hart cvičila aj počas tehotenstva.
Eniko Hart
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články