°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Slávna brunetka pózovala v plavkách: Ukázala aj TO, za čo sa hanbila!

Selena Gomez
Selena Gomez
Zdroj: SITA
25.09.2020 22:00

LOS ANGELES - Prekonala sa! Selena Gomez (28) je talentovaná a krásna hviezdička, ktorá sa nebojí otvorene hovoriť o svojich problémoch. V týchto dňoch prekvapila záberom v plavkách, ktorý zverejnila na sociálnej sieti Instagram. Okrem výstavných kriviek totiž sebavedomo ukázala aj veľkú jazvu na stehne.


Selenu Gomez zaradil magazín Times medzi 100 najvplyvnejších ľudí tohto roka. A treba uznať, že sa v tomto rebríčku ocitla právom. Dokázala to aj v uplynulých dňoch, keď na Instagram dala fotku v plavkách. Záber bol fotený v rámci reklamnej kampane istej značky, ktorá sa zameriava na výrobu plaviek pre rôzne typy postáv.  

Brunetka pri tej príležitosti hrdo predviedla veľkú jazvu na pravom vnútornom stehne. „Keď som v roku 2017 absolvovala transplantáciu obličky, pamätám si, ake náročné pre mňa bolo ju ukázať. Nechcela som, aby ju bolo vidno, skrývala som ju. Teraz sa cítim sebavedomo a verím v to, kým som a čím som si prešla. Som na to hrdá,” uviedla k fotke talentovaná speváčka a herečka.

 

Selena Gomez okrem postavičky v plavkách ukázala aj veľkú jazvu na stehne.
Selena Gomez
Zdroj: Instagram

Selena Gomez
Zdroj: Instagram

Selena Gomez otvorene priznáva, že v minulosti bojovala s úzkosťami, depresiami a trpela psychickými problémami. Sužujú ju aj zdravotné ťažkosti. Trápi ju ochorenie lupus, kvôli ktorému musela podstúpiť spomínanú transplantáciu obličky. 

Patríte k priaznivcom Seleny Gomez?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 547Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články