°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Pocta Gottovi sa odkladá: Vdova Ivana sa nakazila!

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: ARD Degeto
23.09.2020 15:40

PRAHA - Presne na výročie smrti Karla Gotta sa mal do kín dostať dokument o jeho živote. Slávnostná premiéra sa však presúva. Vdova Ivana Gottová je totiž nakazená koronavírusom.


1. októbra 2019 tento svet navždy opustil legendárny spevák Karerl Gott. Na sklonku svojho života poveril dokumentaristku Olgu Špátovú natočením filmu o jeho živote. 

Karel Gott s manželkou
Zdroj: Karel Gott Agency

S vdovou Ivanou zvolili za dátum premiéry práve 1. október. No týždeň pred slávnostnou udalosťou prišli nepríjemné správy. „Ivana Gottová má od dnešného rána, teda 23. 9., potvrdený pozitívny test na vírus Covid-19,” povedala Blesku hovorkyňa rodiny Aneta Stolzová. 

Z tohto dôvodu sa Gottová nezúčastní novinárskej projekcie a tlačovej konferencie, ktorá sa uskutoční 30. septembra. Samotnú premiéru sa však rozhodli presunúť na iný termín. „Pretože chce byť Ivana Gottová ohľaduplná k ostatným a neriskovať prenos vírusu na kohokoľvek ďalšieho, slávnostná premiéra filmu sa z 1. 10. odkladá na 14. 10. V polovici októbra už bude celá rodina pripravená film o Karlovi Gottovi oficiálne predstaviť a slávnostne uviesť do kín,” uviedla Stolzová. 

Pocta Gottovi sa odkladá:
Zdroj: Facebook K.G.


Galéria

Karel Gott Karel Gott s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články