Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Známa spevačka v uliciach: Pretŕčala podprsenku aj spoďáre!

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Zdroj: profimedia.sk
28.08.2020 20:00

LONDÝN - Veľmi sexi! O talente speváčky Ellie Goulding (33) niet pochýb. Možno sa však nájde pár jedincov, ktorí z jej zovňajšku nepadnú na zadok. Avšak isté je, že slávna blondínka vie, ako zaujať a predviesť svoj sexepíl. V týchto dňoch to dokázala. Aha!


Nie je tajomstvom, že Ellie Goulding na svojej postavičke pravidelne a poctivo maká. Odmenou jej je vypracovaná postava, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani pri fitnesskách. Aj keď sympatická blondínka nemá potrebu pretŕčať svoje krivky non-stop a prezentovať sa ako sexica, občas prekvapí. 

Napríklad ako teraz, keď si na svoj online koncert obliekla ozaj provokatívny kostým. A to nielen výraznou červenou farbou, ale aj prevedením. Outfit pozostával z dlhého plášťa, odvážnej podprsenky a elastických šortiek. Ellie tak nechala vyniknúť svoju bezchybnú figúru. 

Fotkami z predstavenia sa pochválila aj na instagrame. Fanúšikovia samozrejme chválili jej spev a talent. Našli sa však aj takí, čo ocenili i vizuálny zážitok. Vyzerala sí nádherne! Hotová bohyňa!³ znie jeden z mnohých komplimentov. Ako sa Goulding páči vám?

Ellie Goulding si na vystúpenie obliekla takýto provokatívny outfit.
Ellie Goulding
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ellie Goulding Ellie Goulding si na Ellie Goulding Pre Ellie Goulding je Ellie Goulding Ellie Goulding Ellie Goulding s manželom. Ellie Goulding na svojej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články