Utorok, 28. september 2021. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Sestra slávnej modelky provokuje božským telom: Nahé FOTO z kúpeľne!

Lottie Moss
Lottie Moss
Zdroj: Instagram
13.03.2021 20:00

LOS ANGELES - Neprestáva provokovať! Slávne priezvisko nie je to jediné, vďaka čomu Lottie Moss (23) púta pozornosť. Nevlastná sestra slávnej modelky Kate Moss (47) totiž okrem peknej tváričky disponuje poriadne zvodným telom. A neváha ho pretŕčať aj celkom vyzlečená.


Kate Moss patrí medzi ženy, ktoré sú v modelingu pojem. V jej šľapajách by rada kráčala nielen jej dcéra - 18-ročná Lila-Grace, ale aj nevlastná sestra Lottie. 

Kate Moss a jej dcéra Lila-Grace.
Kate Moss s dcérou
Zdroj: profimedia.sk

23-ročná sexica z Londýna veľmi dobre vie, ako na seba strhnúť pozornosť. Na instagrame má viac ako 330-tisíc followerov, objavovala sa na rôznych spoločenských podujatiach a raz za čas jej venujú pozornosť aj bulvárne média. Sexi blondínka už má na konte spoluprácu s niektorými značkami. 

V uplynulých dňoch čelila tvrdeniam, že padla na dno. Dôvodom je jej účet na platforme pre dospelých s názvom Glow, kde si zarába zverejňovaním svojich provokatívnych záberov. „Ak je toto dno, tak ja som spokojná,” odkázala Lottie haterom, keď zverejnila zábery z luxusnej vile, v ktorej po presťahovaní do Ameriky momentálne žije. 

Sestra slávnej modelky však pohľadom na svoje telo bežne poteší aj svojich followerov na sociálnej sieti Instagram. Aktuálne tam zverjenila napríklad záber ako celkom nahá sedí na okraji vane. 

Lottie Moss provokuje fanúšikov sexi fotkami.
Lottie Moss
Zdroj: Instagram

 

Lottie Moss provokuje fanúšikov sexi fotkami.
Lottie Moss
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články