°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Známa hviezdička pózovala bez šiat: Kedysi škaredé káčatko, dnes... Wau, to je šelma!

Khloé Kardashian kedysi
Khloé Kardashian kedysi
Zdroj: profimedia.sk
31.07.2020 22:00

LOS ANGELES - Neuveriteľná premena! Pri pohľade na aktuálne zábery Khloé Kardashian (36) a jej archívne fotky sa až človeku nechce veriť, že ide o jednu a tú istú osobu. Hviezdna kráska sa na instagrame najnovšie ukázala v bikinách a ospevné komentáre nemajú konca.


Časy, keď bola Khloé Kardsahian považovaná za tú najškaredšiu z Kardashianovského klanu, sú dávno preč. 36-ročná hviezdička zapracovala na svojej postave, podstúpila pár plastických operácií a skrášľujúcich zákrokov a dbá o seba oveľa viac, než v minulosti. Zdá sa, že neupravená sa už na verejnosti ani neukáže a rovnako tak aj na sociálnych sieťach zverejňuje zábery, na ktorých vyzerá bezchybne. 

Aktuálne potešila svojich priaznivcov fotografiou, na ktorej pózuje oblečená v úsporných bikinách so zvieracím vzorom. V popise komentovala horúce počasie. Mnohí muži sa však zhodli, že pri pohľade na jej krivky im je ešte viac horúco. „Sexi! Mám pocit, že čím si staršia, tým lepšie vyzeráš,” znejú vybrané z komentárov. Khloé nedávo oslávila 36. narodeniny a treba uznať, že sa zo škaredého káčatka ozaj vykľula kráska. Súhlasíte?

Khloé Kardashian zverejnila na instagrame fotku v bikinách.
Khloé Kardashian
Zdroj: Instagram

Z Khloé Kardashian je takáto šupa.
Khloé Kardashian
Zdroj: Instagram

Aj podľa vás vyzerá teraz Khloé Kardashian lepšie než v minulosti?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 498Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články