°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Seriálová hviezda rozkysla: Na ulici sa napchávala MEGA porciou!

Jennifer Love Hewitt
Jennifer Love Hewitt
Zdroj: SITA
24.07.2020 20:00

LOS ANGELES - Obmedzovať sa nemieni! Herečka Jennifer Love Hewitt (41) je televíznym divákom dobre známa. Hviezdila v seriáloch Stratené duše či Hriešny zoznam, kde pred kamerami predvádzala nielen svoju peknú tvár, ale aj sexi krivky. Tie sa v posledných rokoch výrazne zmenili. Avšak brunetka, ktorá sa aktuálne objavuje v počine 911, je zrejme so svojou postavou spokojná. Veď inak by paparazzi neurobili fotky, ako si pochutnáva na poriadnej dávke zmrzliny...


Spomínané seriály sú Slovákom veľmi dobre známe. S každým jedným sa totiž mohli stretnúť aj na našich obrazovkách. Jojka aktuálne vysiela počin 911, v ktorom Jennifer Love Hewitt stvárňuje operátorku tiesňovej linky.  

A hoci sa brunetka v porovnaní s minulosťou dosť zmenila, bulvárnym fotografom je stále dobre známa.  Pred pár dňami ju nafotili pred jej domom, kde svojím deťom a ich kamarátom vystrojila párty v havajskom štýle. Okrem iného sa tam podávala aj zmrzlina, ktorej neodolala ani samotná herečka. 

Takto v súčasnosti vyzerá herečka Jennifer Love Hewitt.
Jennifer Love Hewitt
Zdroj: profimedia.sk

Herečka si dopriala riadnu porciu zmrzliny.
Jennifer Love Hewitt
Zdroj: profimedia.sk

Na herečkinej oblejšej postave majú svoj podiel nielen pribúdajúce roky, ale aj dve tehotenstvá. S manželom Brianom Hallisay majú 6-ročnú dcérku Autumn a o rok mladšieho syna Atticusa. Hoci sa mnohé celebritné krásky aj po pôrodoch usilujú vrátiť k pôvodným krivkám, Jennifer nie je ten prípad. Jej partner, ktorého mimochodom spoznala počas nakrúcania seriálu Hriešny zoznam, ju očividne miluje aj s pár kilami navyše.

Takto vyzerala Jennifer Love Hewitt v roku 2012, keď spoznala svojho muža.
Jennifer Love Hewitt dráždi
Zdroj: Lifetime

Jennifer Love Hewitt v seriáli Hriešny zoznam.
Jennifer Love Hewitt
Zdroj: Lifetime

Jennifer Love Hewitt v seriáli Hriešny zoznam.
Jennifer Love Hewitt
Zdroj: Lifetime

  

Patríte k priaznivcom tejto herečky?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 1995Galéria

Jennifer Love Hewitt Takto v súčasnosti vyzerá Jennifer Love Hewitt v Herečka si dopriala riadnu Takto vyzerala Jennifer Love Jennifer Love Hewitt v Jennifer Love Hewitt v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, Lifetime, CBS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články