°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

66-ročná mama slávnej herečky ukázala telo: FOTO vám vyrazí dych!

Jada Pinkett Smith so svojou mamou.
Jada Pinkett Smith so svojou mamou.
Zdroj: Instagram
13.07.2020 20:00

LOS ANGELES - Neuveriteľné! Šoubiznis je plný žien, ktoré sa aj v zrelšom veku udržiavajú v skvelej kondícii. Perfektnou figúrou aktuálne prekvapila herečka a moderátorka Adrienne Banfield-Norris (66), ktorú ľudia poznajú aj ako mamu Jady Pinkett Smith (48). Známa šesťdesiatníčka sa na intagrame pochválila fotkou vymakaného brucha, ktoré jej môžu závidieť i mnohé mladšie ženy. Pozrite!


Na topkách sme už viackrát spomínali talkšou s názvom Red Table Talk, ktorú prostredníctvom facebooku vysiela Jada Pinkett Smith. Spoločnosť za červeným stolom, kde žiadna téma nie je tabu, jej robia dcéra Willow a mama Adrienne. 

Jada Pinkett Smith s mamou a dcérou.
66-ročná mama slávnej herečky
Zdroj: Instagram

Aj keď má posledná spomínaná dáma 66 rokov, mnohí tomu pri pohľade na ňu nechcú veriť. Bývalá zdravotná sestra totiž vyzerá fantasticky. Zdravá strava a pravidelný pohyb sú pre Adrienne samozrejmosťou. Dôkazom je fotka, ktorú aktuálne zverejnila na intagrame. V športovom oblečení totiž predviedla svoje vyšportované brucho.

Adrienne Banfield-Norris rozhodne nevyzerá ako väčšina jej rovesníčok.
Adrianne Banfield-Norris
Zdroj: Instagram

Posledná epizóda šou Red Table Talk vyvolala veľký rozruch. Jada v nej otvorene hovorila o mileneckej afére s mladým raperom menom August Alsina. Aj keď obaja s manželom Willom najskôr všetky dohady popierali, teraz priznali, že na nich predsalen bolo čosi pravdivé. Jada vysvetlila, že vzťah medzi ňou a mladíkom sa prehlbil v čase, keď ich manželstvo prechádzalo krízou a boli v podstate rozídení. 

Aj podľa vás vyzerá herečkina mama skvele?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 483Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články