47-ročná žena známeho herca v bikinách: Will, veď ty máš doma hotovú bohyňu! | Topky.sk

Streda, 21. august 2019. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

47-ročná žena známeho herca v bikinách: Will, veď ty máš doma hotovú bohyňu!

Jada Pinkett Smith
Jada Pinkett Smith
Zdroj: Instagram
19.07.2019 20:00

TALIANSKO - Výstavné krivky! To je to, čo skrýva pod šatami herečka, tanečnica a moderátorka Jada Pinkett Smith (47). Sympatická umelkyňa zväčša púta pozornosť svojou otvorenosťou i tým, že pre ňu nie je žiadna téma tabu. Manželka obľúbeného herca Willa Smitha (50) ale najnovšie zaujala momentkou v bikinách. Pozrite sa, na tú parádu!


Šoubiznis je plný žien, ktoré ani s pribúdajúcimi rokmi nestrácajú nič zo svojho sexepílu. Mnohé štyridsiatničky a pätdesiatničky nedajú dopustiť na zdravý životný štýl, či pravidelný pohyb. Odmenou sú im dokonalé postavičky, ktoré hrdo predvádzajú v bikinách. 

K udržiavaným kráska rozhodne patrí i manželka Willa Smitha - Jada. Prominentná rodina sa aktuálne plaví jachtou po Stredozemnom mori. Fanúšikov a priaznivcov zásobujú rôznymi fotkami a videami.

Rozhodne najviac pozornosti si zaslúži fotografia, na ktorej pózuje Jada v bikinách. „Neuveriteľné, že takto skvele vyzeráš. Ako bohyňa!” znejú vybrané z pochvalných komentárov. Čo na postavičku tejto 47-ročnej hviezdy hovoríte vy?

Jada Pinkett Smith predviedla v bikinách božské krivky.
Jada Pinkett Smitn
Zdroj: Instagram

Aj podľa vás má Jada skvelú postavu?

66 % nie
áno 34 %

Hlasovalo: 699Galéria

Jada Pinkett Smith Jada Pinkett Smith predviedla Jada Pinkett Smith si Jada Pinkett Smith si Jada Pinkett Smith s Manželia Smithovci. Will Smith

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články