Nedeľa, 13. jún 2021. Meniny má Anton, zajtra Vasil.

Britská sexbomba predviedla TELO po karanténe: Páni, to sú MELÓNY!

Kelly Brook
Kelly Brook
Zdroj: Instagram
09.07.2020 22:00

LONDÝN - Pozerá jej niekto inam? Kelly Brook (40) patrí vo Veľkej Británii medzi úspešné celebrity. Živí sa ako modelka, herečka, moderátorka a na konte má účinkovanie v mnohých televíznych reláciách. Taktiež je považovaná za jednu z najsexi hviezd v krajine. Že právom, dokázala, keď na instagrame zverejnila aktuálne fotky v bikinách.


Kelly Brook je krásna žena, ktorá sa pravidelne objavuje v rôznych rebríčkoch najsexi žien sveta. Na konte má množstvo vydarených spoluprác a úspechov. S modelingom začala ako 16-ročná a s pribúdajúcimi rokmi dokázala, že má nielen peknú tváričku a božské telo, ale tiež, že je všestranne nadaná.

Takto vyzerala Kelly Brook v bikinách kedysi.
Kelly Brook
Zdroj: Instagram

Aj keď je Kelly už roky šťastne zamilovaná, o svoj sexepíl a krivky sa ochotne podelí s celým svetom. Na instagrame bežne zverejňuje fotky v plavkách. Urobila tak aj v týchto dňoch a sebavedomo predviedla svoje obliny.

Z reakcií followerov je jasné, že Brook dodala odvahu mnohým smrteľníčkam, ktorým sa počas karantény podarilo pribrať. A chlapom, ktorým sa páčia ženy krv a mlieko, rozhodne spríjemnila deň. Čo na postavu britskej sexbomby hovoríte vy?

Kelly Brook
Zdroj: Instagram

Kelly Brook
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články