°C

Streda, 27. máj 2020. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Žena slávneho Hasselhoffa v uliciach: Aha, ako sa jej drali von vnady!

Hayley Roberts
Hayley Roberts
Zdroj: profimedia.sk
22.05.2020 20:00

LOS ANGELES - Od trapasu ju delili milimetre! Hayley Roberts (40) verejnosť pozná najmä ako manželku herca Davida Hasselhoffa (67). Dobre známa je aj bulvárnym fotografom, ktorí ju nedávno stretli v uliciach. Peknú blondínku zvečnili v športovom úbore a podarili sa im spraviť aj celkom zaujíimavé momentky.


Písal sa rok 2012, keď sa pekná modelka z Walesu - Hayley Roberts stretla so slávnym Davidom Hasselhoffom. Od hviezdy Baywatchu si vypýtala autogram a toto stretnutie jej navždy zmenilo život. Z blondínky sa totiž v júli 2018 stala hercova manželka.

Dvojica si výborne rozumie aj napriek výraznému vekovému rozdielu. Hayley pravidelne pridáva ich zamilované fotky na sociálne siete. 

Aj keď David nepatrí medzi najmladšie hviezdy, Hayley si je dobre vedomá, že ešte stále má celkom slušnú základňu fanúšičok. A tak robí všetko pre to, aby sa svojmu manželovi stále páčila. Súčasťou toho je aj pravidelný pohyb. Nedávno ju v uliciach stretli paparazzi a treba uznať, že v športovom úbore vyzerala skvele. 

Hayley Roberts sa zo športového topu takto drali von prsia.
Hayley Roberts
Zdroj: profimedia.sk

Je vám Hayley Roberts sympatická?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 433Galéria

David Hasselhoff a Hayley Hayley Roberts Hayley Roberts sa zo David Hasselhoff a Hayley David Hasselhoff a Hayley

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články