°C

Nedeľa, 24. máj 2020. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Aha, takto teraz vyzerá Brendina mama z Beverly Hills 90210: Má 72 a stále žije seriálom!

Carol Potter zi zahrala mamu Brendy a Brandona
Carol Potter zi zahrala mamu Brendy a Brandona
Zdroj: Fox Network
21.05.2020 15:00

LOS ANGELES - Od poslednej časti pôvodného seriálu Beverly Hills 90210 uplynulo už 20 rokov. Hlavní protagonisti sa občas verejnosti pripomenú a minulý rok dokonca natočili pár nových častí. Menej pozornosti sa už dostalo herečke Carol Potter alias Cindy Walsh. Pozrite, ako teraz vyzerá!


Keď minulý rok prišli na obrazovky nové časti seriálu Beverly Hills 90210, najviac pozornosti sa obracalo na Shannen Doherty, ktorá bojuje s rakovinou. Ľudia však boli zvedaví aj na ostatných, ako sa za tie roky zmenili. 

V nových častiach ale nechýbala ani Carol Potter, ktorá si zahrala Cindy Walsch, prísnu, ale starostlivú mamu Brendy a Brandona. Práve dnes herečka oslavuje 72 rokov a ako vidno na jej instagrame, proti starnutiu nebojuje žiadnymi drastickými prostriedkami. Starne prirodzene a veľmi jej to pristane. 

Carol Potter
Zdroj: Instagram CP

Herecky sa však už príliš nepresadila, a tak stále žije práve populárnym seriálom. Mnohé jej posty sa týkajú Beverly Hills 90210 alebo hercov, ktorí tam s ňou pôsobili. „Myslíte si, že Walshovci by súhlasili so spoločnou karanténou?” pýtala sa napríklad pri obrázku domu, v ktorom seriálová rodinka žila. A nedávno sa náhodne stretla aj s Jennifer Garth, ktorá stvárnila Kelly. 

Carol Potter a Jennie
Zdroj: Instagram CP

Carol Potter na Instagrame stále žije populárnym seriálom.
Carol Potter
Zdroj: Instagram CP
 


Galéria

Carol Potter zi zahrala Carol Potter Carol Potter a Jennie Carol Potter na Instagrame

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články