°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Mladá herečka bez ostychu: Pred kamerami úplne NAHÁ!

Elle Fanning
Elle Fanning
Zdroj: SITA
18.05.2020 22:00

LOS ANGELES - Nemá problém! Nahota je súčasťou hereckej profesie a mnohí umelci sú si toho dobre vedomí, že občas je nutné sa pred kamerami vyzliecť. V Evinom rúchu sa nedávno predviedla aj Elle Fanning (22), ktorá v počine The Great stvárnila slávnu ruskú panovníčku Katarínu Veľkú.


Katarína Veľká bola nielen mocnou, ale aj mimoriadne zaujímavou ženou. Nečudo, že jej život inšpiroval filmárov k tomu, aby o nej nakrútili nejaký počin. Stanica HBO nedávno prišla so štvordielným seriálom s názvom Katarína Veľká, v ktorom panovníčku stvárnila úžasná Helen Mirren. Dej zachytával skôr posledné roky jej života.  

Slávna herečka šokuje: 74 rokov a ona sexuje pred kamerami!

Televízna sieť Hulu poskytuje svojim divákom príbeh z čias, keď bola Katarína mladým dievčaťom a musí sa vydať za cára Petra. Úlohy sa zhostila talentovaná Elle Fanning, ktorá pred kamerami nie je žiadnym nováčikom. 

O Kataríne Veľkej je dobre známe, že bola poriadne náruživá. Hneď v úvodnej časti sa preto krásna Elle musela popasovať aj s nahými scénami. „Poznala som ten príbeh o sexe s koňom. ( Istý mýtus hovorí, že Katarína Veľká zomrela počas toho, ako mala sex s koňom, pozn.red ) Je to extrémne smutné. Ale napokon som sa naučila, že bola ikonou feminizmu a ženám v Rusku dala vzdelanie, umenie a vedu. Urobila veľa výnimočných vecí,” uviedla krehká blondínka. 

Elle Fanning ako panovníčka Katarína Veľká.
Elle Fanning
Zdroj: HULU

Elle Fanning sa predviedla pred kamerami celkom nahá.
Elle Fanning
Zdroj: profimedia.sk

VIDEO: Trailer k seriálu The Great. 

Zaujal vás trailer k seriálu The Great?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 188Galéria

Elle Fanning Elle Fanning ako panovníčka Elle Fanning sa predviedla Elle Fanning ako Katarína Elle Fanning ako Katarína Elle Fanning ako Katarína

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Hulu, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články