°C

Streda, 3. marec 2021. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Nestarnúca herečka v uliciach: Zjavom vyráža dych!

Heather Graham
Heather Graham
Zdroj: SITA
01.05.2020 11:00

SANTA MONICA - Môže si to dovoliť! Heather Graham síce v januári oslávila 50. narodeniny, pri pohľade na ňu to však znie neuveriteľne. Atraktívna blondínka sa pýši výstavnou postavičkou a tvárou, na ktorej by ste márne hľadali vrásky. V uplynulých dňoch ju v uliciach nafotili paparazzi a zrejme nám dáte za pravdu, že herečka vyzerala ozaj skvele.


Heather Graham má na konte účinkovanie v mnohých počinoch. Viacerí si ju spájajú najmä s komédiou Austin Powers: Špión, ktorý ma pretiahol. V čase nakrúcania mala 29 rokov. Avšak pri pohľade na ňu niet pochýb, že by úlohu sexi cice zvládla aj dnes. 

Dôkazom sú napríklad aj fotky, ktoré sa v uplynulých dňoch podarilo spraviť bulvárnym fotografom. Tým sa podarilo zvečniť blondínku počas prechádzky. Na sebe mala rifľové šortky a krátky top. Na obdiv tak vystavil svoje dokonalé telo, ktoré jej určite závidí nejedna rovesníčka. 

Heather sa aj s pribúdajúcimi rokmi udržiava v skvelej kondícii. Samozrejmesťou je pre ňu zdravá strava a kráska sa udržiava v skvelej kondícii aj vďaka pravidelnému cvičeniu jógy.

Amanda Holden na 50 rokov rozhodne nevyzerá.
Heather Graham
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Heather Graham Amanda Holden na 50 Heather Graham Heather Graham vo filme Heather Graham Heather Graham

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články