°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

VIDEO Televízny »rosničiak« hitom internetu: Predpoveď počasia narušila mačka... Teraz vysiela už len s ňou!

Meteorológ Jeff Lyons vysiela predpoveď počasia zásadne s mačkou v ruke.
Meteorológ Jeff Lyons vysiela predpoveď počasia zásadne s mačkou v ruke.
Zdroj: WFIE
22.04.2020 12:01

EVANSVILLE - Celosvetová hrozba koronavírusu donútila ľudí, ktorí majú tú možnosť, pracovať z domu. Job si do svojej obývačky priniesol aj americký meteorológ Jeff Lyons, ktorý predpoveď počasia hlási spred zelenej steny. V jednom momente však vysielanie narušila mačka. Teraz je spolu so svojím majiteľom hitom internetu!


Meteorológ Jeff Lyons je hlavným počasiarom americkej stanice WFIE, ktorá spôsobí ako regionálna stanica pre tri americké štáty a spriaznená je s celoštátnou televíziou NBC. Aktuálne však hviezda tohto rosničiaka žiari doslova po celom svete. 

Kvôli koronakríze totiž moderátor hlási správy z pohodlia svojho domu. Provizórne štúdio si postavil v jedálni, kam umiestnil zelené plátno, pár svetiel a základnú techniku. Pred pár dňami, keď predpoveď počasia hlásil naživo, sa však do vysielania prepašoval votrelec. 

Jeff Lyons hlási predpoveď počasia už zásadne len s mačkou v rukách.
VIDEO Televízny »rosničiak« hitom
Zdroj: WFIE

S Lyonsom totiž v jednej domácnosti žije aj jeho mačka... Keď si ju v jeden večer všimol pred zelenou stenou režisér televízie, vyzval počasiara, aby ju vzal do náručia. Odvtedy sa správy tejto regionálnej stanice stali hitom internetu a každý večer na ne čakajú ľudia z celého sveta. 

VIDEO: Pozrite, ako vyzerá predpoveď počasia Jeffa Lyonsa spolu s jeho mačkou


Galéria

Meteorológ Jeff Lyons vysiela Jeff Lyons hlási predpoveď Jeff Lyons a jeho Mačka Betty sa stala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články