°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Túto speváčku by bral za susedu každý chlap: Aha, opeká sa hore bez!

Leigh-Anne Pinnock
Leigh-Anne Pinnock
Zdroj: Instagram
30.05.2020 20:00

LONDÝN - Vie zaujať! Kráska menom Leigh-Anne Pinnock (28) sa zviditeľnila účinkovaním v šou X Factor, z ktorej vzišla úspešná dievčenská formácia Little Mix. Okem spevu a skladaniu piesni sa táto cica venuje aj navrhovaniu plaviek a bikín. Pozrite sa, sama sebe je skvelou modelkou!


Leigh-Anne Pinnock má na instagrame 5,5 milióna followerov, s ktorými sa delí o čokoľvek. Naprílad aj o fotky v úsporných bikinách, ktoré navrhuje spolu so svojou dobrou kamarátkou. V uplynulých dňoch zverejnila kráska zábery, na ktorých pózuje bez vrchného dielu bikín. Kvôli pravidlám instagramu si však nahé prsia zakryla. 

Leigh-Anne Pinnock sa vyhrievala na slniečku hore bez.
Leigh-Anne Pinnock
Zdroj: Instagram

Leigh-Anne Pinnock sa vyhrievala na slniečku hore bez.
Leigh-Anne Pinnock
Zdroj: Instagram

A aj keď pod sexi príspevkami nechýbajú lichotivé komentáre od mužských fanúšikov, páni si musia nechať zájsť chuť. Leigh-Anne už štyri roky tvorí pár s futbalistom menom Andre Gray. A veru, nemôže byť šťastnejšia. 

Športovec ju totiž požiadal o ruku. „Ľudia, urobill to a ja som povedala áno. Vydávam sa za svoju spriaznenú dušu, muža mojich snov. Nenchádzam slová, len plačem od šťastia. Môj svet je ozaj kompletný,” napísala k spoločným záberom kráska, z ktorej bude nepochybne nádherná nevesta. 

Tvoria podľa vás Leigh-Anne a Andre pekný pár?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 247Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články