°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Promi pár vybehol do ulíc: Ona vyvetrala prsia, on... Aha, čo pretŕčal!

Shawn Mendes a Camila Cabello
Shawn Mendes a Camila Cabello
Zdroj: SITA
25.03.2020 17:00

MIAMI - Naľahko! Camila Cabello (23) a Shawn Mendes (21) tvoria zamilovaný pár zhruba od leta minulého roka. Že vášeň medzi nimi nie je hraná, dokázali už neraz, keď ich paparazzi zvečnili, ako sa na ulici bozkávajú. Nežnosti si vymieňali aj pred pár dňami, keď sa ruka v ruke vybrali na rannú kávu. Pozrite sa, ako boli (ne)oblečení.


Už aj za veľkou mlákou si ľudia začali pomaličky uvedomovať, že boj s koronavírusom netreba brať na ľahkú váhu. Viaceré celebrity ukázali veľké srdce a finančne podporili rôzne organizácie. Mladý spevák Shawn Mendes daroval 175 tisíc dolárov pre detskú nemocnicu v Toronte na boj s koronavírusom a k dobročinnosti vyzval aj svojich fanúšikov.

Za krásne gesto si spevák zaslúži pochvalu. Avšak pri pohľade na fotky, ktoré sa paparazzom podarilo pred pár dňami spraviť, ho treba pokarhať. Shawn spolu s nemenej známou frajerkou Camilou Cabello sa vybrali na kávu. Kráska mala na sebe šaty, ktoré prezrádzali, že podprsenku nechala doma. Shawn zas popretŕčal svoje telo, ktoré si udržiava v kondícii cvičením. Rúška na ich tvári, či ochranné rukavice na rukách chýbali... 

Treba ale dodať, že aj medzi celebritami už sú jedinci, ktorí sa radšej chránia. S rúškom na tvári paparazzi zvečnili napríklad herečku Gwyneth Paltrow.   

Camila Cabello a Shawn Mendes vybehli na rannú kávu.
Camila Cabello, Shawn Mendes
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Shawn a Camilla pekný pár?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1419Galéria

Shawn Mendes a Camila Camila Cabello, Shawn Mendes Shawn Mendes Shawn Mendes, Camila Cabello

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články