°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Promi dcéra zhodila šaty: Telo ukázala v plnej paráde!

Zoe Kravitz
Zoe Kravitz
Zdroj: SITA
17.02.2020 22:00

LOS ANGELES - Nahoty sa nebojí! Zoe Kravitz (31) je mnohými vnímaná najmä ako dcéra Lennyho Kravitza a Lisy Bonet. Už neraz však dokázala, že je úspešná nielen vďaka slávnemu priezvisku. Talentovaná kráska má tiež šarmu na rozdávanie a dokonca nemá problém pochváliť sa nahými krivkami. Pozrite sa!


Zoe Kravitz sa svojim slávnym rodičom jednoducho vydarila. Na konte má účinkovanie vo filmoch, spomedzi ktorých možno spomenúť napríklad Fantastické zvery a ich výskyt, Mad Max, Divergencia, či X-Men. Nebráni sa ale ani seriálom. Zahrala si v Californication, Portlandia, Veľké malé klamstvá a najnovšie aj v romanticky ladenom komediálnom počine High Fidelity. 

Dej zachytáva príbeh majiteľky obchodu s platňami - Rob, ktorá je sebecká, stále nespokojná a nešťastná. Má za sebou náročný rozchod a kladie si otázku, či práve ona môže za to, že jej ani jeden vzťah nevyšiel.

Ako prezrádzajú zábery zo seriálu, Zoe sa pred kamerami predviedla aj v Evinom rúchu. Nešlo o prvé takéto nakrúcanie. Treba ale uznať, že Kravitzova dcéra sa nemá za čo hanbiť. 

Zoe Kravitz sa pred kamerami predviedla v Evinom rúchu.
Zoe Kravitz
Zdroj: profimedia.sk

Zoe Kravitz sa pred kamerami predviedla vo vášnivých scénach.
Zoe Kravitz
Zdroj: profimedia.sk

Je podľa vás Zoe Kravitz sexi?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 448Galéria

Zoe Kravitz Zoe Kravitz sa pred Zoe Kravitz sa pred Zoe Kravitz Zoe Kravitz Zoë Kravitz

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Rolling Stone

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články