°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Dokonalá vojvodkyňa Kate opäť ohúrila! A Meghan? Už je z nej obyčajná mamina...

Kate a Meghan už žijú každá iným životom.
Kate a Meghan už žijú každá iným životom.
Zdroj: SITA
21.01.2020 17:00

LONDÝN/VANCOUVER - Každá z nich už žije iným životom! Britská monarchia má za sebou poriadne rušné chvíle. Zdá sa však, že už je všetko tak, ako má byť. Kým William a Kate si naďalej s úsmevom na tvári plnia pracovné povinnosti, Harry s Meghan si už pomaličky začínajú zvykať na život (skoro) bežných smrteľníkov.


V pondelok podvečer sa v priestoroch Buckinghamského paláca konal britsko-africký investičný summit, ktorého hostiteľmi boli princ William a jeho manželka Kate. Hoci má monarchia za sebou náročné chvíle, pri pohľade na ich usmiate tváre to nebolo vôbec badať.

Vojvodkyňa z Cambridge vyzerala fantasticky. Na sebe mala červené čipkované šaty so zdobením, ku ktorým si obula lodičky rovnakej farby. Dokonalá bola aj jej vizáž. Úsmev na tvári trojnásobnej matky je dôkazom, že ju povinnosti späté s titulom Jej kráľovská výsosť neobťažujú.

Kate a William sa počas summitu opäť predviedli ako dokonalí hostitelia.
Kate
Zdroj: SITA

Vojvodkyňa Kate bola opäť raz očarujúca.
Kate
Zdroj: SITA

Zato Harry a Meghan sa svojich titulov vzdali. Dohnala ich k tomu túžba po o čosi všednejšom živote i fakt, že by radi žili na striedačku v Kanade a Británii. Kým sa Kate pripravovala na spomínaný summit, jej švagriná Meghan si na seba dala legíny, obula si trekingové topánky, do nosiča si dala synčeka Archieho a v spoločnosti ochranky sa vybrala venčiť svojich štvornohých miláčikov. Na tvári jej nechýbal šťastný a spokojný úsmev. (FOTO nájdete TU).

O pár hodín na to za nimi zavítal do Kanady aj princ Harry. Viac info TU.  Pri pohľade na ich šťastné úsmevy im britské médiá dokonca dali nové tituly - Ich kráľovská radosť.  


Galéria

Kate a Meghan už Kate a William sa Vojvodkyňa Kate bola opäť Vojvoda William a Kate Zábery zo summitu.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články