°C

Štvrtok, 4. marec 2021. Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich.

Hviezda filmu Sám doma na rande: Keviiiiiin, to je ale kočka!

Macaulay Culkin
Macaulay Culkin
Zdroj: SITA
30.12.2019 17:00

LOS ANGELES - Pohľad na neho poteší! Časy, keď bol Macaulay Culkin (39) na dne, sú našťastie minulosťou. Niekdajšia detská hviezda vyzerá v súčastnosti dobre a veľký podiel na tom určite má láska. Hercovou frajerkou je fešná herečka, tanečnica a modelka Brenda Song (31), s ktorou si v nedeľu vyšli na rande.


Správy o tom, že slávny Macaulay Culkin zbalil atraktívnu hviezdičku Disney Channel, sa objavili v médiách už v lete 2017. Dvojica sa spoločenským udalostiam vyhýba a kráska ich vzťah nechce príliš komentovať. V nedávnom rozhovore prezradila len toľko, že sú spolu šťastní a rozumejú si. 

Dvojicu očividne spája aj záľuba v americkom futbale. Je zjavné, že obaja fandia losangelským Rams, ktoré v nedeľu prišli podporiť na zápas oblečení práve vo farbách tohto tímu. 

Macaulay sa v rozhovoroch netají tým, že je veľmi zamilovaný a s Brendou by dokonca mal rád aj deti. V minulosti randil napríklad s Milou Kunis. Atraktívna Brenda tvorila pár s bratom Miley Cyrus - Traceom. Nechajme sa prekvapiť, kedy Culkinovi porodí malého Kevina...

Macaulay Culkin a Brenda Song tvoria zamilovaný a šťastný pár.
Macaulay Culkin a Brenda
Zdroj: profimedia.sk

Brenda Song je frajerkou slávneho Macaulaya Culkina.
Brenda Song
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 

 


Galéria

Macaulay Culkin Macaulay Culkin a Brenda Brenda Song je frajerkou Brenda Song Brenda Song Macaulay Culkin Macaulay Culkin

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články