Známy spevák výrazne zmenil imidž: Fíha, spoznali by ste ho?! | Topky.sk

°C

Sobota, 18. január 2020. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Známy spevák výrazne zmenil imidž: Fíha, spoznali by ste ho?!

Poznáte tohto pána?
Poznáte tohto pána?
Zdroj: SITA
12.12.2019 20:00

LOS ANGELES - Ako iný človek! V stredu sa konala slávnostná premiéra počinu s názvom Uncut Gems. Zúčastnila sa jej napríla sexica Emily Ratajkowski, ktorej robil spoločnosť jej manžel Sebastian nahodený vo výraznom outfite. Fotografom ochotne pózoval aj istý pán v slušivom obleku. Tak schválne, viete, na koho sa pozeráte?


Netflix už o pár dní uvedie krimi thriller s názvom Uncut Gems. Ústrednú postavu v ňom stvárňuje Adam Sandler. Toho verejnosť vníma najmä cez romantické komédie. Avšak jeho výkon v tomto počine bol tak dobrý, že ho chvália mnohí kritici. Sandler stvárnil newyorského zlatníka Howarda Retnera, ktorý hľadá spôsob, ako zarobiť viac peňazí.   

Film Uncut Gems mal svoj premiéru na Filmovom festivale v Telluide, ktorý sa konal na prelome agusta a septembra.  Túto stredu sa konalo slávnostné premietanie aj v Los Angeles. Okrem iných sa ho zúčastnil aj spevák a skladateľ The Weeknd, ktorý si v počine tiež zahral. 

Zaujímavé je, že umelec prešiel výraznejšou zmenou imidžu. Kým donedávna bol pre neho typický čudesný účes z dredov, dnes si necháva svoje vlasy voľne rásť. Inak si upravuje aj ochlpenie na tvári. No uznajte, veď vyzerá úplne inak!

Takto vyzerá The Weeknd dnes.
The Weeknd
Zdroj: SITA

Takto vyzeral The Weeknd kedysi.
The Weeknd
Zdroj: SITA

Prekvapilo vás, ako dnes The Weeknd vyzerá?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 54Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články