Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Napäté chvíle Bena Afflecka s exmanželkou: Hádka na verejnosti!

Ben Affleck a Jennifer Garner
Ben Affleck a Jennifer Garner
Zdroj: Profimedia
02.12.2019 15:30

LOS ANGELES - Po rokoch odlúčenia sa Ben Affleck (47) a Jennifer Garner (47) minulý rok rozviedli. Keďže však majú spolu deti, stále sa stretávajú ako rodičia. A nie na všetko majú evidentne rovnaký názor. V piatok sa totiž pohádali priamo na ulici. V nedeľu už ale ako rodina nakupovali vianočný stromček...


Pre mnohé páry rozvodom stretávanie sa a riešenie problémov vôbec nekončí. Keď sú totiž rodičmi, naďalej plnia túto úlohu a snažia sa na všetkom ohľadom potomkov dohodnúť. Nie vždy sa to však darí. 

V piatok sa paparazzi fotografom podarilo zachytiť Bena Afflecka a jeho exmanželku Jennifer Garder pred jej domom v Los Angeles. A aj na diaľku bolo jasné, že dvojica sa na niečom hádala. Minimálne teda Ben veľmi dôrazne niečo matke svojich troch detí vysvetľoval alebo dokonca vyčítal. 

Napäté chvíle Bena Afflecka
Zdroj: Profimedia

Ťažko povedať, čo bolo dôvodom jeho nahnevaného výrazu. Je však známe, že herec mal v minulosti problémy s alkoholom a zahraničné médiá špekulujú, či opäť nie je zrelý na pobyt v liečebni.

Jennifer ho po hádke odviezla do hotela a v nedeľu sa aj s deťmi vybrali na nákup vianočného stromčeka. Obom bolo vidieť v tvári napätie, obaja sa ale snažili stráviť so svojimi dcérkami a synom pekné chvíle. 


Galéria

Ben Affleck a Jennifer Ben Affleck a Jennifer Ben Affleck a Jennifer Ben Affleck a Jennifer Ben Affleck Jennifer Garner

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články