Chuck Norris (79) vycmúľal svoju ženu na verejnosti: Túto kočku miluje už roky! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Chuck Norris (79) vycmúľal svoju ženu na verejnosti: Túto kočku miluje už roky!

Chuck Norris a Gena O'Kelley
Chuck Norris a Gena O'Kelley
Zdroj: profimedia.sk
17.11.2019 11:00

SALZBURG - Nežnostiam na verejnosti sa nebránia! Chuck Norris (79) a jeho manželka Gena O'Kelley (56) tvoria ozaj sympatický pár. Dokázali to aj počas uplynulého týždňa, keď sa ukázali na slávnostnom otvorení vianočných trhov v susednom Rakúsku. Pri pohľade na dvojicu musí byť každému jasné, že sa veľmi ľúbia aj po rokoch.


Zahájenia vianočných trhov na zvieracej farme v Salzburg sa zúčastnili viaceré celebrity. Spomenúť možno Dietera Bohlena, Chrisa Notha, či hviezdnu Pamelu Anderson a Naomi Campbell. A hoci sú to aj s pribúdajúcimi rokmi šarmantné dámy, Chuck Norris mal oči len pre svoju krásnu manželku Genu. 

Dvojica mala výbornú náladu a počas pózvania fotografom si vymieňali zamilované bozky. Pri pohľade na nich niet pochýb, že si rozumejú. Chuck sa v jednom z rozhovorov vyjadril, že sa usiluje byť v dobrej kondícii, aby mohli spolu osláviť 50. výročie svadby. 

Známy herec a bývalá modelka si povedali svoje "áno" v novembri 1998. Zaujímavé je, že keď sa prvýkrát stretli, Norris bol na rande s inou ženou. Herec sa netají tým, že pre svoju manželku, s ktorou má dvojičky, by urobil čokoľvek.   

Chuck Norris a Gena O’Kelley počas slávnostného otvorenia vianočných trhov.
Chuck Norris a Gena
Zdroj: profimedia.sk

Chuck Norris a Gena O’Kelley sa pred fotografmi s láskou bozkávali.
Chuck Norris a Gena
Zdroj: profimedia.sk

Je vám tento manželský pár sympatický?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1315


 


Galéria

Chuck Norris a Gena Chuck Norris a Gena Chuck Norris a Gena Chuck Norris a Gena Chuck Norris a Gena Chuck Norris a Gena Chuck Norris a Gena

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články