°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Dámska jazda: Supermodelka Cindy Crawford s mamou... Dámy iba v županoch!

Cindy Crawford
Cindy Crawford
Zdroj: instagram.com/cindycrawford
08.11.2019 20:00

BEVERLY HILLS - Tri generácie krásy! Bývalá supermodelka Cindy Crawford (53) si tento týždeň prevzala ocenenie od charitatívnej organizácie. Na akcii sa objavila po boku svojej dcéry, tiež modelky Kaie Gerber a priviedla aj svoju mamu Jennifer. A práve ňou sa pochválila aj na sociálnej sieti, keď si v županoch a s natáčkami na hlave vychutnávali kávu.


Cindy Crawford využíva svoju slávu aj na pomoc iným. Angažuje sa v organizácii, ktorá prevádzkuje neziskové medicínske zariadenie, ktoré funguje nielen ako nemocnica, ale aj výskumné zariadenie. A práve tento týždeň si na galavečere prevzala ocenenie. 

Keďže názov znie v preklade ako Ženské združenie, na charitatívny večer priviedla kráska ďalšie ženy, ktoré sú pre ňu v živote dôležité. Dcéru Kaiu, ktorá kráča v jej šľapajach, a mamu Jennifer. 

Dámska jazda: Supermodelka Cindy
Zdroj: Instagram CC

Dámy si užili už aj samotné prípravy na večer. Všetci vieme, že ženy potrebujú svoj čas a venujú sa celému telu, špeciálne vlasom a pleti. Cindy aj Jennifer sa rozhodli využiť natáčky a kým v županoch čakali, aby ich vlasy vyzerali perfektne, vychutnali si šálku kávy. A spoločný moment aj zvečnili a bývalá modelka sa ním pochválila na sociálnej sieti. Vidno, že medzi týmito ženami vládne porozumenie a láska. 

Dámska jazda: Supermodelka Cindy
Zdroj: Instagram CC

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Cindy Crawford Cindy Crawford so svojou Cindy Crawford s dcérou Cindy Crawford a jej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články