°C

Utorok, 11. august 2020. Meniny má Zuzana, zajtra Darina.

Známa herečka ukázala stehná, staršia kolegyňa... Wau!

Katie Holmes a Brooke Shields
Katie Holmes a Brooke Shields
Zdroj: SITA
23.10.2019 17:00

NEW YORK - Svedčalo im to! V utorok večer sa viaceré celebrity zišli na párty, ktorá sa konala pri príležitosti otvorenia nového obchodu. Za zábavou si vyšla aj herečka Katie Holmes (40), ktorá sa predviedla v pomerne jednoduchých čiernych šatách. Ich krátka sukňa však odhaľovala brunetkine nohy, a tak sa páni pri pohľade na ňu určite nenudili. Zahanbiť sa nedala ani jej staršia kolegyňa Brooke Shields (54). Pozrite sa!


Nesmúti! Hoci to vyzeralo tak, že Katie Holmes a Jamie Foxx spečatia svoj vzťah svadbou, nestalo sa tak. V lete vyšlo najavo, že dvojica sa rozišla. Ako sme vás na topkách informovali, špekuluje sa, že držiteľ Oscara si už za brunetku našiel náhradu. A vyzerá to tak, že ani ona sa rozchodom už viac nemieni trápiť. 

Dokazujú to napríklad aj fotky z utorkovej párty. Na tú si herečka obliekla čierne mini šaty, ktoré odhaľovali jej nohy. Samozrejmosťou bol i mejkap a pri pohľade na peknú Katie niet pochýb, že dlho sama nezostane.   

Katie Holmes vyzerala na párty skvele.
Katie Holmes
Zdroj: SITA

Zahanbiť sa nedala ani jej o 14 rokov staršia kolegyňa Brooke Shields. Kráska sa udržiava v skvelej kondícii, stará sa tiež o svoju pleť a odmenou jej je mladistvý vzhľad. Človeku sa ani nechce veriť, že už patrí medzi päťdesiatničky, no nie?! 

Brooke Shields na svoj vek rozhodne nevyzerá.
Brooke Shields
Zdroj: SITA

Ktorá dáma sa obliekla lepšie?

Katie Holmes

232

Brooke Shields

147

Počet hlasov: 379


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články