Jedna z najkrajších žien sveta opäť mamou: Aha, aké meno dostal tretí syn! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Jedna z najkrajších žien sveta opäť mamou: Aha, aké meno dostal tretí syn!

Miranda Kerr
Miranda Kerr
Zdroj: twitter/Ohad Shapira
16.10.2019 16:30

SYDNEY - Austrálska modelka Miranda Kerr sa stala trojnásobnou matkou. Tridsaťšesťročnej rodáčke zo Sydney a jej manželovi, spoluzakladateľovi aplikácie Snapchat Evanovi Spiegelovi, sa narodil druhý syn. Dieťatko dostalo meno Myles. Magazínu People to potvrdil modelkin hovorca.


"Sme nesmierne šťastní z príchodu Mylesa a v tomto veľmi špeciálnom čase si od každého veľmi ceníme milé slová a želania. Nemôžeme byť viac nadšení, že môžeme do rodiny privítať nášho krásneho syna," uviedli manželia v spoločnom stanovisku.

Supermodelka a Spiegel, ktorí sa zosobášili v máji 2017, majú okrem novorodeného Mylesa aj 17-mesačného syna Harta. Kerr má tiež osemapolročného syna Flynna s bývalým manželom Orlandom Bloomom.

Miranda Kerr sa preslávila ako jeden z anjelov svetoznámej značky spodnej bielizne Victoria's Secret, s ktorou v roku 2013 ukončila spoluprácu. Vytvorila tiež vlastnú líniu organických kozmetických prípravkov Kora a pre dievčatá napísala knihu Treasure Yourself (2010). Dostala sa do rebríčkov najpríťažlivejších žien magazínov FHM či Men's Health.


Galéria

Miranda Kerr Miranda Kerr s manželom Miranda Kerr

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články