Výstrih po pupok, vyzlečená modelka a hentá... Och, veď vyzerá ako Ježiš! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Výstrih po pupok, vyzlečená modelka a hentá... Och, veď vyzerá ako Ježiš!

Zdroj: SITA a twitter
23.09.2019 17:00

LOS ANGELES - Dali si záležať! Nedeľný večer patril slávnostnému udeľovaniu televíznych cien Emmy Awards. Správne predpokladáte, že sa ho zúčastnilo viacero hviezd a zaujať sa podarilo nielen tým, čo boli ocenení. Pozrite sa, kto na 71. ročníku prestížneho podujatia pútal najviac pozornosti!


Sošky Emmy, ktoré udeľuje Akadémia televízneho umenia a vied, sú pre mnohých tvorcov a protagonistov zo seriálov vzácnou trofejou. V rámci 71. ročníka boli ocenené počiny Hra o tróny, Potvora, Killing Eve, Pose, Černobyľ, či Barry. Kompletný zoznam výsledkov nájdete TU>>  

Podujatie bolo sledované aj kvôli zaujímavým kreáciam, v ktorých sa prítomné hviezdy previedli. Jeden z najodvážnejších outfitov mala na sebe hviezda seriálu Hra o tróny - Emilia Clarke. Brunetka stavila na tmavé šaty z módneho domu Valentino, ktoré mali výstrih až po pupok a rafinovane strihaný vrchný diel toho odhaľoval viac než dosť. Nečudo, že Emily patrila medzi najlepšie oblečené dámy večera. 
Emilia Clarke
Zdroj: SITA
Emilia Clarke
Zdroj: SITA
 
Do kategórie najhoršie oblečených dám možno smelo zaradiť jej kolegyňu Gwendoline Christie. Jej kreácia vyvolala na sociálnych sieťach poriadne búrlivú diskusiu. A to preto, lebo mala blondínka oblečené šaty pripomínajúce rúcho, v akom je zobrazovaný Ježiš. 
Gwendoline Christie
Zdroj: SITA
Výstrih po pupok, vyzlečená
Zdroj: Twitter
  
 
Zaujať sa podarilo aj Kendall Jenner. Tá podľa mnohých názorov outfitom tromfla aj svoju staršiu sestru Kim Kardashian. Kendall, ktorá je úspešnou modelkou, mala na sebe latexové body a vyrazné kvetinové šaty. Zaujímavé je, že po skončení podujatia sa s fanúšikmi podelila o pikantný záber. Na instagrame totiž zverejnila fotku, na ktorej má šaty vyzlečené a pózuje len v provokatívnom body. 
Kendall Jenner, Kim Kardashian
Zdroj: SITA
Kendall Jenner
Zdroj: Instagram

Chceli by ste sa zúčastniť odovzdávania cien Emmy?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 227Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články