°C

Štvrtok, 16. júl 2020. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Odmietali ju a šikanovali: Victoria Beckham si prešla psychickým aj fyzickým utrpením!

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Zdroj: SITA
18.09.2019 16:00

LONDÝN - Dnes je úspešná a za manžela má jedného z najobletovanejších futbalistov. V minulosti si však Victoria Beckham (45) prešla utrpením - šikanovali ju psychicky aj fyzicky. Dnes sa o tieto nepríjemné skúsenosti delí aj so svojou dcérou Harper.


Victoria Beckham sa stala populárnou ako členka kapely Spice Girls. Neskôr sa vydala za futbalistu Davida Beckama, stala sa módnou návrhárkou a porodila 4 deti. 

Sebavedomie, ktorým dnes srší, jej však v detstve vlastné nebolo. Ako už v minulosti prezradila, nemala v škole žiadnych priateľov a ako chudučké dievča s vrkočmi a obrovskou medzerou medzi zubami sa stala obeťou šikanovania. „Nikdy som nebola v škole populárna a nič pre mňa nebolo jednoduché, neustále mi všetci hovorili NIE,” dodala teraz pre Glamour Magazine. 

David a Victoria Beckhamovci
Zdroj: SITA

Hoci dnes sa už necíti vyčlenená zo spoločnosti, nikdy na túto etapu nezabudne. A hovorí o tom dokonca aj so svojou dcérou. „Bola som v škole veľmi šikanovaná, psychicky aj fyzicky, a teraz môžem s Harper o tom hovoriť a povedať jej, že dievčatá by mali byť milé k iným dievčatám... Naozaj využívam moje vlastné skúsenosti a delím sa o ne,” povedala Victoria. 

Ako poznamenala, tieto negatívne zážitky ju robili zraniteľnou, ale zároveň si uvedomila, že keď niečo chce dosiahnuť, musí na tom naozaj tvrdo pracovať. 

Návrhárka Victoria Beckham je
Zdroj: instagram.com/victoriabeckham


Galéria

Victoria Beckham David a Victoria Beckhamovci Victoria Beckham s dcérkou Victoria a David Beckhamovci David Beckham, Victoria Beckham Victoria Beckham

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články