°C

Sobota, 28. november 2020. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Seriálová hviezda šokuje vzhľadom: Vážení, táto žena má fakt na krku 70-tku!

Jane Seymour
Jane Seymour
Zdroj: SITA
16.09.2019 20:00

LOS ANGELES - Akoby vôbec nestarla! Znie to možno neuveriteľne, ale Jane Seymour, ktorú preslávil seriál Doktorka Quinnová, popiera zákony prírody. Hoci atraktívna herečka oslávi vo februári 69. narodeniny, vôbec na to nevyzerá. V uplnulých dňoch sa zúčastnila odovzdávania cien Creative Arts Emmy Awards a vyzerala očarujúco.


Vek je len číslo! Pribúdajúce roky, kilogramy, či vrásky vedia potrápiť nejednu ženu. Zvlášť tie, čo sa pohybujú v šoubiznie. Tam sa nosí najmä dokonalosť a mnohé hviezdy sa silnej konkurencie v podobe mladších kolegov a kolegýň dosť obávajú. 

Jane Seymour, ktorá sa do pamäte verejnosti vryla ako predstaviteľka Doktorky Quinnovej, starne s gráciou i úsmevom na tvári. To sa napríklad o Suzanne Somers, známej zo seriálu Krok za krokom, nedá veľmi povedať. 

Jane však namiesto vulgárnych a provokatívnych outfitoch volí také, v ktorých vyzerá ako skutočná dáma. Aj na nedeľné udeľovanie cien Creative Arts Emmy Awards zvolila trblietavé šaty s miernym rázporkom, ktoré v kombinácii s pekným účesom a vhodným líčením vytvorili príjemný celok. 

Inak, Jane Seymour je na sociálnych sieťach celkom aktívna. V lete tam napríklad zverejnila aj fotku v plavkách, ktorú nájdete v GALÉRII>>

Jane Seymour vyzerala na odovzdávaní cien skvele.
Jane Seymour
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články