Najskôr zvádzala v priesvitnom, potom.... Preboha, Naomi, to je krv?! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Najskôr zvádzala v priesvitnom, potom.... Preboha, Naomi, to je krv?!

Naomi Campbell
Naomi Campbell
Zdroj: SITA
16.09.2019 17:00

LONDÝN - Vie ako zaujať! Naomi Campbell (49) je súčasťou modelingu a šoubiznisu už dlhé roky. Je samozrejmé, že kdekoľvek sa objaví, hneď na seba strhne pozornosť. Inak tomu nebolo ani počas uplynulého víkendu, keď sa na podujatí Fashion For Relief predviedla v poriadne zaujímavých outfitoch. Čo na ne hovoríte?


Naomi Campbell je v modelingu pojmom. Krása a šarm však nie je to jediné, čo v prípade Čiernej gazely stojí za zmienku. Slávna manekýnka má tiež dobré srdce a podporuje viaceré charitatívne projekty. 

Spomenúť možno koncept s názvom Fashion For Relief, ktorému sa venuje už od roku 2005. Naomi aj v týchto dňoch usporiadala charitatívnu módnu šou v rámci londýnskeho týždňa módy. Na podujatí nechýbali celebritní hostia. Campbell prišli podporiť napríklad herec Pierce Brosnan, modelky Stella Maxwell, Cindy Bruna, či neter Lady Diany - Kitty Spencer. 

Hoci hostia na slávnostnom koberci predviedli zaujímavé kreácie, značná pozornsť bola sústredná práve na Naomi. Tá mala oblečený odvážny model z priesvitnej látky. 

Naomi Campbell odvaha nechýba. Ptvrdila to aj v týchto dráždivých šatách.
Naomi Campbell
Zdroj: SITA

O čosi menej provokatívny, ale rovnako zaujímavý outfit si Naomi dala na seba, keď sa presúvala na párty, ktorá sa po módnej šou konala. Slávna modelka stavila na biele šaty "ozdobené" aplikáciou navodzujúcou dojem, že ju niekto postrelil.

Naomi Campbell sa vybrala na párty v takýchto zaujímavých šatách.
Naomi Campbell
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám biele šaty, v ktorých sa Naomi vybrala na párty?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 431Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články