Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Vydatá speváčka zhodila šaty: Toto TELO nemá zadarmo!

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Zdroj: SITA
14.09.2019 20:00

LONDÝN - Ohúrila! Zo speváčky Ellie Goulding (32) je už pár dní vydatá pani. Manželovi Casparovi povedala svoje "áno" v svadobných šatách viktoriánského štýlu. Aktuálne si spolu s manželom užívajú medové týždne v neznámej destinácii. Slávna blondínka však nezabúda ani na svojich priaznivcov. Podelila sa s nimi o momentky v bikinách.


Ellie Goulding a jej manžel Caspar, ktorý sa živí ako obchodník s umením, si momentálne naplno užívajú spoločné chvíle. Obaja ale preferujú zdravý životný štýl a pravidelný pohyb. Takže si popri leňošní a oddychu nájdu i čas na šport. Dôkazom sú momentky, ktoré speváčka zverejnila na instagrame. 

Ellie Goulding pracuje na svojej figúre aj počas medových týždňov.
Ellie Goulding
Zdroj: Instagram

Známa blondínka sa za svoje krivky ozaj hanbiť nemusí. Nadšení sú i jej fanúšikovia, ktorí nešetria chválami. „Wau! Vyzeráš úchvatne. Caspar je šťastný muž, keď má to šťastie sa vedľa teba prebúdzať,” regovali pod fotkami sporo odetej Ellie Goulding jej priaznivci. Čo na speváčkinu figúru hovoríte vy?

Ellie Goulding vyzerá v bikinách skvele.
Ellie Goulding
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ellie Goulding Ellie Goulding pracuje na Ellie Goulding vyzerá v Ellie Goulding v bikinách. Ellie Goulding s manželom. Ellie Goulding Ellie Goulding v bikinách. Ellie Goulding s manželom.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články