°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Mladá herečka na prechádzke... Jej holý prsník tiež!

Bella Thorne
Bella Thorne
Zdroj: profimedia.sk
02.09.2019 22:00

BENÁTKY - Nesklamala! Bella Thorne (21) už dávno nie je dievčatkom z obrazoviek detskej stanice Disney Channel. Najnovšie sa predviedla ako režisérka porna. Pri tom, ako kontrverzne sa poslednú dobu prezentuje, to šokovalo asi málokoho. Rovnako tak neprekvapila bulvárnych fotografov, keď im v uliciach (ne)chtiac ukázala prsník.


Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach sa zúčastnili mnohé hviezdy. Medzi nimi aj škandalózna Bella Thorne. Niekdajšia Disney hviezdička sa na červenom koberci predviedla v sexi šatách, ktoré toho z jej tela veľa nezakrývali. 

Bella Thorne provokatívne outfty priam zbožňuje.
Bella Thorne
Zdroj: SITA

Objektívy bulvárnych fotografov si Bellu našli aj mimo červeného koberca. Na sebe mala čiernu minisukňu a blúzku so zvieracou potlačou. Tú mala rozopnutú tak, že si o pikantné odhalenie priam koledovala. Navyše, podprsenku nechala doma.

A hoci pre mnohé ženy by bola vzniknutá situácia nepríjemná, Bella si z toho určite ťažkú hlavu robiť nebude. Veď svoje holé vnady ukázala svetu už neraz. 

Bella Thorne nechala podprsenku doma. Vypomstilo sa jej to a fotografom sa naskytol pohľad na jej holé prsia.
Bella Thorne
Zdroj: profimedia.sk

Patríte k priaznivcom tejto herečky?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 710Galéria

Bella Thorne Bella Thorne provokatívne outfty Bella Thorne nechala podprsenku Bella Thorne so svojim Bella Thorne a Benjamin Bella Thorne Bella Thorne Bella Thorne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články