°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Mladá herečka ako Červená čiapočka: Och, babičku by porazilo!

Bella Thorne
Bella Thorne
Zdroj: Instagram
26.10.2020 22:00

LOS ANGELES - A poľovník by bol nadšený! Halloween sa pomaly, ale isto blíži. Mnohé celebrity ho obľubujú, keďže sa môžu fanúšikom predviesť v nezvyčajnej podobe a originálnych kostýmoch. Niekdajšia Disney hviezdička a herečka Bella Thorne (23) sa v týchto dňoch prezliekla za sexi Červenú čiapočku a chlapi neskrývajú nadšenie.


Bella Thorne bola kedysi hviezdičkou stanice Disney Channel. S pribúdajúcimi rokmi však začala odhadzovať kusy oblečenia a pútala pozornosť provokatívnymi, občas až lascívnymi, fotkami. Mladá kráska sa naďalej venuje herectvu, avšak láka ju aj pornobiznis. Nedávno vyšlo najavo, že režíruje filmy pre dospelých.

Rozruch spôsobila aj účtom na platforme OnlyFans, na ktorej známe osobnosti môžu pridávať exkluzívny obsah len pre predplatiteľov. Za necelý týždeň sa jej podarilo zarobiť zhruba 2 milióny dollárov. 

Výstredná Bella však nezabúda ani na svojich priaznivcov na sociálnej sieti Instagram. V týchto dňoch tam zverejnila fotky v kostýme Červenej čiapočky. Treba však dodať, že poriadne nehanebnej Červenej čiapočky. 

Bella Thorne
Zdroj: Instagram

Bella Thorne
Zdroj: Instagram

Bella Thorne
Zdroj: Instagram

Bella Thorne
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA. TASR, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články