Mladá herečka šokovala fanúšikov: Dala sa vylepšiť, mnohí plačú! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Mladá herečka šokovala fanúšikov: Dala sa vylepšiť, mnohí plačú!

Dakota Johnson
Dakota Johnson
Zdroj: SITA
07.08.2019 17:00

LOS ANGELES - Úsmevy rozdávala na všetky strany! Pred pár dňami sa konala slávnostná premiéra dobrodružného filmu s názvom The Peanut Butter Falcon, v ktorom si zahrala aj Dakota Johnson (29). Sympatická herečka nemohla na červenom koberci chýbať. Vyzerala skvele a široký úsmev prezrádzal, že sa dala vylepšiť. Čo na túto zmenu hovoríte?


Dakota Johnson patrí k herečkám, ktoré netreba príliš predstavovať. Nielenže je dcérou slávnych hercov Melanie Griffith a Dona Johnsona, ale aj ona sama už má na konte účinkovanie vo viacerých počinoch. Verejnosť ju vníma najmä vďaka eroticky ladenému filmu 50 odtieňov sivej. 

V týchto dňoch mal premiéru dobrodružný film The Peanut Butter Falcon, kam si brunetka obliekla vzorované minišaty. Oveľa viac pozornosti však pútala jej tvár. Niečo na nej bolo iné...

Dakota Johnson si na premiéru obliekla zaujímavé šaty.
Dakota Johnson
Zdroj: SITA

Sympatická herečka sa totiž dala vylepšiť. Nešlo ale o žiadne plastiky či botoxové injekcie. Dakota si dala odstrániť medzierku medzi prednými zubami. Tá bola akýmsi jej poznávacím znamením. Dokonca si v minulosti z nej sama uťahovala. Počas rozhovoru pre magazín Vanity Fair si tam vkladala kreditnú kartu, bankovky, či špáradlo. 

Dakota Johnson si z medzierky medzi zubami robila srandu.
Dakota Johnson
Zdroj: youtube.com

Hoci sa mnohí fanúšikovia zhodujú, že Dakote táto zmena prospela, našli sa aj takí, čo si myslia opak. „To snáď nie! Veď s tou medzierkou si bola krásna a výnimočná,” reagoval na twitteri jeden z fanúšikov a pridal plačúci emotikon. „Zlatko, prečo si to urobila?” pýtal sa ďalší.

Samotná Johnson sa k svojej zmene zatiaľ nevyjadrila. Pri pohľade na ňu, ako sa spokojne usmieva, je zrejmé, že svoje rozhodnutie neľutuje. Aký je váš názor?  

Dakota Johnson kedysi.
Dakota Johnson
Zdroj: SITA

Dakota Johnson v súčasnosti.
Dakota Johnson
Zdroj: profimedia.sk

Ako sa vám Dakota páči viac?

s medzierkou medzi zubami

413

bez medzierky

508

Počet hlasov: 921


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články