°C

Pondelok, 1. jún 2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

Známa modelka ukázala sestru: Krásu majú v rodine!

Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Zdroj: Instagram
20.07.2019 11:00

MYKONOS - Vydarili sa! Alessandra Ambrosio (38) patrí medzi nazjnámejšie modelky súčasnosti. Aj po dvoch deťoch má výstavnú postavičku, ktorú najnovšie predvádza na obľúbenom gréckom ostrove. Spoločnosť jej tam robí i nemenej atraktívna sestra Aline. Čo na ňu hovoríte?


Pokojne by ju mohla zastúpiť! Mykonos je čarovné miesto, ktoré ohúrilo mnohé celebrity. Tohtoročnú dovolenku tam trávi napríklad aj brazílska bohyňa Alessandra Ambrosio. Známa modelka sa na instagrame chváli fotkami v úsporných bikinách. 

Alessandra Ambrosio sa pýši fotkami v bikinách.
Alessandra Ambrosio
Zdroj: Instagram

Svoje objektívy na ňu namierili aj paparazzi. Tých zaujala i modelkina sestra Aline, ktorá je rovnako šarmantná ako známa modelka. 

Rodinné puto a krása nie je to jediné, čo majú Aline a Alessandra spoločné. Spája ich aj biznis. Spolu s kamarátkou Gisele Cória vytvorili lifestylovú značku a navrhujú plavky. Ich cieľom je inšpirovať ženy, aby sa vzájomne povzbudzovli a dodávali si sebavedomie. „Vyrastali sme v Brazílii a väčšinu dňa sme strávili v plavkách. Dáva to význam, že sa stali našou druhou kožou,” povedala na margo toho Alessandra. 

Alessandra Ambrosio dovolenkuje aj so svojou sestrou Aline. Tá je rovnako šarmantná, ako známa modelka.
Alessandra Ambrosio
Zdroj: profimedia.sk

Je vám sestra známej modelky sympatická?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 262Galéria

Alessandra Ambrosio Alessandra Ambrosio sa pýši Alessandra Ambrosio dovolenkuje aj Alessandra Ambrosio vyzerá v Alessandra Ambrosio Alessandra Ambrosio

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články